Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.06.2020
397
Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı cihazların en önemli özellikleri her marka telefon bazında oldukça aranan özellikler arasında yerini korumaya ve aranmaya devam ediyor. Akıllı cihazlarda ekran görüntüsünü alma işlemleri ilk başlarda sadece tek yöntem bulunurken markalar her geçen gün kendilerini geliştirmeye devam etmiş ve ekran görüntüsü alma yöntemlerini çoğaltmayı başarmış bulunmaktadırlar. Ekran görüntüsü alma işleminin en çok kullanıldığı markalar arasında Oppo Reno 3 model ve marka cihazlarda da kullanılmaktadır.

Oppo Reno 3 marka ve model cihazlarda ekran görüntüsünü alma işlemi kendini geliştiren markalar arasında birden fazla yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Oppo marka cihazlarda en çok tutulan özelliklerinden birisi ise oldukça kaliteli fotoğraflar çekmesi olmaktadır. Oppo markası akıllı cihazlarda fotoğraf kalitesi ile diğer cihazlardan ayrılmayı başarmış durumda olmaktadır. Oppo Reno 3 model cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminin nasıl gerçekleştiğini yazımızda derlemiş bulunmaktayız.

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 1. Yöntem

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 1. Yöntem, Oppo Reno 3 model cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemini ilki 3 parmak kaydırma yöntemi olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfaya gidin ve üç parmağınızla birlikte yukarıdan aşağıya hızlı bir biçimde kaydırıyorsunuz. Bu işlemin ardından ekran görüntüsü alınmış olmaktadır. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 2. Yöntem

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 2. Yöntem, Oppo Reno 3 model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemini ikinci yöntemi ise tuşlar yöntemi ile olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın ve cihazınızın ses kısma ve güç düğmelerine aynı anda birkaç saniye basılı tutmanız sonucunda gelen denklaşör sesi ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı belirtmektedir. Aldığınız ekran görüntüsünü cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi 3. Yöntem

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsünü Alma İşlemi 3. Yöntem, Oppo Reno 3 model cihazın ekran görüntüsünü alma işlemlerden bir diğeri olan üçüncü yöntemi ise Açılır Menü olmaktadır. Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açın sayfa üzerinden üst menüyü aşağıya doğru kaydırın. Gelen bildirim menüsünden Ekran Görüntüsü – Screenshot seçeneğine tıklayın. Aldığınız ekran görüntüsüne cihazınızın Galerisinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 4. Yöntem

Oppo Reno 3 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi 4. Yöntem, Oppo Reno 3 model cihazın bir diğer ekran görüntüsü alma işlemi ve son seçeneği de Google Asistan olmaktadır. Oppo Reno 3 model cihazınızda yer alan Google Asistan ile ekran görüntüsünü al dediğinizde işlem otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Alınan ekran görüntüsüne cihazınızın Galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

  Xiaomi Mi 4, Xiaomi Mi 5 Model Cihazlar İçin Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.