Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Realme C2 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?


28.10.2020
334
Oppo Realme C2 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Oppo Realme C2 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır? Oppo Realme C2 model cep telefonunuzu bir süre kullandıktan sonra isteseniz de istemeseniz de cihazda yavaşlama ve ağırlaşma olmaya başlayacaktır. Gerçekleşen yavaşlama nedeni ile cihazınız donma yapabilir, bu gibi durumlardan kurtulmak adına yapabileceğiniz tek bir işlem bulunmaktadır o da cihazınızı sıfırlama işlemi! Bazen telefonlarda yeniden başlatmak işe yarasada bu durum da geçici olan işlemler arasında olmaktadır. Cihaz sıfırlama işlemi sadece telefoncular ve yetkili servisler tarafından bilinen işlem olduğu için aşağıda belirttiğimiz adımları sırası ile takip etmeniz durumunda bu işlemi kendiniz yapabilir ve böylece ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Oppo Realme C2 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır?

Oppo Realme C2 Model Cihaz Ayarlar Menüsünden Nasıl Sıfırlanır? Oppo Realme C2 model cihazın sıfırlanması işlemi için, cihaz üzerinde yapılması gereken adımları sırası ile aşağıdaki gibi takip ederek uygulamanız gerekmektedir.

 • Oppo Realme C2 model cihazınızın sıfırlanması işlemine başlamadan önce, telefonunuzun en az % 50 şarjının olduğundan emin olun. Ve eğer mümkün olmakta ise cihazınızı şarja takınız.
 • Oppo Realme C2 model cihazınızın sıfırlanma işleminin öncesinde, cihazınızda yer alan bilgileri yedeklemeyi unutmayınız. Oppo Realme C2 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından cihazın içerisinde herhangi bir bilgi birikimi kalmayacaktır.
 • Oppo Realme C2 model cihazınızın tuş kilidini açınız,
 • Oppo Realme C2 model cihazınızın Ayarlar Menüsünü açınız,
 • Ek Ayarlar seçeneğine tıklayın, Yedekle ve Sıfırla bölümünü açınız,
 • Oppo Realme C2 cihazda tüm verileri sil yani Fabrika Ayarlarını sıfırla seçeneğine tıklayınız.
 • Oppo Realme C2 model cihazınızın sıfırlanması işlemini ardından, telefon yeniden başlayacak ve fabrika ayarlarına dönecektir. Fabrika ayarlarına dönen Oppo Realme C2 telefonunuzun kurulumunu yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy J2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oppo Realme C2 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır?

Oppo Realme C2 Model Cihaz Kurtarma Modundan Nasıl Sıfırlanır? Oppo Realme C2 model cihazın sıfırlama işlemi için, Kurtarma Modu üzerinden sırası ile yapılması gerekli olan işlemleri aşağıdaki yazımızın detaylarından bulabilirsiniz.

 • Oppo Realme C2 model cihazınızın sıfırlanması işleminden önce cihazınızı kapalı olduğundan emin olun.
 • Oppo Realme C2 model cihazınızın kapalı iken Ses Açma ve Güç tuşlarında titreşim gelene kadar basılı tutun ve telefonu açın.
 • Oppo Realme C2 model cihazınız üzerinden yukarıda belirtilen işlemlerin ardından Recovery bölümünde yer alan Ses Kısma tuşu ile birlikte Wipe data / factory reset menüsüne gelerek, bir defa Güç tuşuna basınız.
 • Oppo Realme C2 model cihazınızda bu işlem sonlanana kadar bekleyin,
 • Oppo Realme C2 model cihazınız üzerinde en son olarak da Reboot System Now seçeneğine gelerek bir kere Güç tuşuna basın,
 • Oppo Realme C2 model cihazınızda yukarıda belirtilen işlemlerin ardından cihaz Fabrika Ayarlarına geri dönecektir. Oppo Realme C2 model cihazınızda gerekli yüklemeleri yaparak, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Samsung Marka Telefonlarda Uygulama Durduruldu Hatası Gelince Yapılması Gerekenler!

Xiaomi Mi Note 10 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Casper Via A4 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

Samsung Galaxy A70 Model Telefon Nasıl Sıfırlanır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.