Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Oppo Band Geliyor!


25.05.2020
426
Oppo Band Geliyor!

Oppo Band Geliyor! Çin merkezli üretici tarafından duyurulan habere göre Oppo Band için start düğmesine basılmış durumda. Oppo firmasının üretmek için kolları sıvadığı Oppo Band görüntüleri ortaya çıkmış bulunuyor. Şirket ilk akıllı bileklik Oppo Band’ın posterlerini paylaşmış bulunuyor.

Akıllı saat piyasasında daha mütevazi özellik ve sahip fiyatlara sahip olan sürümü, gün geçtikçe akıllı bilekliklerin kullanımını artırmaktadır. Akıllı saat piyasasında pek çok şirket gelen talep ve ilgiden oldukça memnun görünmektedir. Şirketler bu talep ve ilgiyi boşa çıkarmamak adına kendi ürünleri olan bileklikleri üretmeye başlamış bulunmaktadır. Kendi markasını üreten bir diğer marka da Oppo olmaktadır. Oppo markası da akıllı bileklik pazarına katılanlar arasında yerini almış bulunuyor.

İşte Oppo Smart Band

İşte Oppo Smart Band, bilinenlerin aksine Oppo şirketinin Oppo adıyla bir bileklik çıkarması beklenenler arasında ve bilinmekteydi. Fakat bu durum ilk olarak tanıtım posteri ile ortaya çıkmış bulunuyor. Oppo Smart Band adı verilerek üretilen ürün, siyah ve altın renk olmak üzere iki arklı renkte kutusundan çıkacak. Xiaomi Mi Band 4’e oldukça benzeyen bir tasarıma sahip olmaktadır. Oppo Smart Band ürün ekranını çevreleyen bir metal halka bulunmaktadır.

Haziran ayı içerisinde satışa sunulması planlanan ürün, diğer akıllı bilekliklerin birçok özelliklerine sahip olmaktadır. Poster zerinde cihazın uyku takip yapma özelliğine vurgulanmış bulunuluyor. Diğer yandan şirketin akıllı bileklik ile birlikte Enco W51 adı verilen kablosuz kulaklıklarında görücüye çıkması beklenmektedir. Aktif gürültü engelleme ve dokunma ile kontrol gibi özellikler içeren ürünün de posteri yayınlamış bulunmaktadır. Firmanın bileklik ile beraber kulaklığı da Haziran ayı içerisinde piyasaya sürmesi beklenmektedir.

 İnternet Hızı Rekoru Kırıldı, Saniyede 1000 Adet Film İnecek!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.