Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası


03.12.2020
387
Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak isteyen herkesin iyibuyusuniyiyasasın.com internet adresi üzerinde yer alan katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak yapılacak olan hediye çekilişine katılım sağlayabilirler. Nestle hepsiburada.com hediye çekiliş kampanyasında, çekilişe katılmak isteyenlerin iyibuyusuniyiyasasın.com internet adresine girerek burada yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları çekilişe katılmak için yeterli olmaktadır. Nestle Hepsiburada hediye çekilişi için yapılacak olan başvurular 22.12.2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecektir. Nestle Hepsiburada hediye çekilişi kampanyasına katılarak belirtilen formu eksiksiz bir şekilde dolduran 1 çekiliş hakkı kazanacaktır. Katılımların ardından yapılacak olan çekiliş ile hediye edilecek olan ürün aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 500 Adet; 200TL Tutarında Hepsiburada Hediye Çeki

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyaya göre 22.12.2020 tarihine kadar yapılan çekilişe katılmak isteyen herkesin belirtilen internet adresine giriş yaparak, burada yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılmak için kampanya tarihleri arasında iyibuyusuniyiyasasın.com internet adresi üzerinde yer alan alt markalar ile ilgili hizmet ve tanıtımları izlemeleri gerekmektedir. Belirtilen tanıtımları ve hizmet bilgilerini izledikten sonra burada yer alan katılım formunda yer alan bilgileri eksiksiz bir şekilde ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgilerini doldurarak gönderen herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Eminevim Ev Kazanma Şansı Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası Detayları

 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası, Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 02.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası 06.10.2020 – 22.12.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılmak için iyibuyusuniyiyasasın.com adresi üzerinde yer alan Nestle A.Ş.’ye ait markalarla ilgili hizmet ve tanıtımları izlemesi gerekmektedir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında katılım işleminin tamamlanması için belirtilen videoları izledikten sonra burada yer alan bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen herkesin belirtilen internet adresi üzerindeki forma ad, soyad, adres, telefon ve e-posta bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurması gerekmektedir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası belirtilen formu eksiksiz bir şekilde dolduran herkese 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemi 05.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında verilecek olan çekiliş hakkı 1 adet ile sınırlı olmaktadır.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekilişin ardından hediye olarak verilecek ürün 500 kişiye 200TL Tutarında Hepsiburada Hediye Çeki olmaktadır.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye ürün kazanan talihlilerin listesi 11.01.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

Lebody Form Vücut Sıkılaştırma ve İncelme Makine Çekiliş Kampanyası

BP Club 1.000TL Değerinde Yakıt Puan Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum MacBook Pro Hediye Çekiliş Kampanyası

Garanti Mobil BBVA İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Yapı Kredi Bankası 1.000TL World Puan Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.