Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Monster Notebook Kullanıcılarına Dijital Mağaza Konsepti!


09.05.2020
453
Monster Notebook Kullanıcılarına Dijital Mağaza Konsepti!

Monster Notebook Kullanıcılarına Dijital Mağaza Konsepti! Monster Notebook normal şartlarda mağazalarda vermiş olduğu hizmeti “Dijital Mağaza” konsepti çerçevesinde video konferans uygulaması üzerinden sınmaya başlamış bulunmakta. Korona virüsü salgını ile mücadele kapsamında tüm hizmetlerini online dünyaya taşımış bulunuyor. Monster Notebook ayrıca yeni bir uygulamayı daha hayata geçirmiş bulunmaktadır.

Belirtilen duruma göre şirket 6 Mayıs 2020 tarihinden itibaren video konferans uygulaması ZOOM üzerinden kullanıcılar ile buluşarak mağazalar üzerinden verdiği hizmeti online sistem üzerinden vermeye başlamıştır. Monster Notebook kullanıcılarına hafta içi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde belirtilen günlerde 15.00 – 15.45 saatleri arasında kullanıcılardan gelecek soruları yanıtlayacağını belirttiği Zoom toplantılarına randevulu sistem üzerinden giriş yapılmaktadır.

 Monster Notebook Kullanıcılara Zoom Üzerinden Hizmet Sunuyor!

Monster Notebook Kullanıcılara Zoom Üzerinden Hizmet Sunuyor! Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Monster Notebook Satış Direktörü olan Bilgin Semiz şu bilgileri aktarmış bulunmaktadır. Korona virüsü salgınının ardından kullanıcılarımıza sağladığımız hizmetlerin kesintiye uğramaması için teknik servisimizi de dahil ederek tüm hizmet sektörümüzü dijital ortama taşımış bulunuyoruz dedi. Kullanıcılarımız tarafından onarım ve bakım taleplerini çağrı merkezi üzerinden almaktayız. Müşterilerimiz tarafından ücretsiz kargo ile gönderilen ürünlerin işlemlerini gerçekleştirmeye devam etmekteydik.

Belirtilen hizmetlerimize devam ederken yani bir uygulamayı daha hayata geçirmiş bulunmaktayız. Mağazalarımızda bulunan satış görevlilerimiz artık kullanıcılar ile Zoom uygulaması üzerinden bir araya gelerek, müşterilerimizin sorularını yanıtlayabilmektedirler. Bu şekilde müşterilerimize önceden olduğu gibi olmasa dahi yine de birebir hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Satış Direktörü Bilgin Semiz konuşmalarına devam ederken şu konuları da belirtmiş bulunuyor. Ürün kullanıcılarının, ürünlerini altı ayda bir teknik servise getirerek ya da anlaşmalı kargo ile göndererek cihazın temizliğini ve termal macun gibi işlemler sürecini ücretsiz olarak gerçekleştirebilmektedirler. Bu şekilde ürünlerin kullanım süreci artmakta ve kullanım süresi boyunca aynı verimlilikte çalışması sağlanmakta, demiş bulunmaktadır.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.