Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası


07.09.2020
517
Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası

Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası, Migros bir alışveriş kampanyası ile daha karşımıza çıkmaktadır. Migros mağazalarından Money Kart ile 7 TL ve katları şeklinde Ülker Bisküvi alışverişi yapan herkese çekilişe katılma hakkı sunulmaktadır. 20 Ağustos 2020 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında Migros mağazalarına gelerek, Money Kart ile 7 TL ve katları şeklinde Ülker Bisküvi alışverişi yapan herkese düzenlenecek olan çekiliş sonucunda 3 Adet, İphone 11, 30 Adet Arçelik Çay Makinası ve 250 Adet Xiaomi TWS Air Kulaklık hediye edilecektir. Düzenlenen kampanya doğrultusunda 20 Eylül 2020 tarihine kadar Migros mağazalarından ve Migros Sanal Market üzerinden Money Kart ile yapacağınız Ülker Bisküvi ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı olarak tek seferde 7 TL ve katları alışveriş yapmanız gerekmektedir. Düzenlenen çekiliş kampanyasında müşterilerin Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliği taşıyan ‘Migros Kart, Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Posivite Kart’ sahibi olan müşteriler kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir. Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası sonucunda düzenlenecek olan çekilişte kazanılacak olan hediyeler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 3 Adet; İPhone 11 Pro,
 • 30 Adet; Arçelik Çay Makinası 3293 IC,
 • 250 Adet; Xiaomi TWS Airdots Kulaklık.

Migros Ülker İPhone Kampanyası

Migros Ülker İPhone Kampanyası, Migros mağazalarından ya da Migros Sanal market üzerinden 20 Ağustos 2020 – 20 Eylül 2020 tarihleri arasında Money Kart ile yapılacak 7 TL ve katları şeklinde Ülker Bisküvi alışverişi yapan herkes tarafından katılım yapabileceklerdir. Belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde bulunan migros.com.tr ve Migros mağazalarından yapılan 7 TL ve katları şeklinde Ülker Bisküvi alışverişlerine çekilişe katılım hakkı sunulacaktır. Yapılacak olan her 7 TL alışveriş için bir çekiliş hakkı verilecektir. Düzenlenen çekiliş kampanyasında müşterilerin Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliği taşıyan ‘Migros Kart, Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Posivite Kart’ sahibi olan müşteriler kampanyaya katılım sağlayabileceklerdir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları   

 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları, Migros Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango idaresinin 11.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları, 20.08.2020 – 20.09.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları, Türkiye genelindeki migros.com.tr ve Migros sanal market uygulaması üzerinden Money Kart ile yapılan 7TL ve üzerinden Ülker Bisküvi ürünleri ile yapılan alışverişlerde geçerli olmaktadır.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapsamında yapılan alışverişler Money Kart, Money Bonus ve Money Kart özellikli Pro kart, Koç Ailem Money ve More, Servis kart ve Positive Kart sahipleri kampanyaya katılım hakkı kazanacaklardır.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapmasında 3 Adet İPhone 11 Pro 11.999TL değerinde telefon hediye edilecektir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapmasında 30 Adet Arçelik Çay Makinası 3293 IC, 589TL değerinde çay makinası verilecektir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapmasında 250 Adet Xiaomi TWS Airdots Kulaklık 189TL değerinde kulaklık verilecektir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapmasında, düzenlenen çekiliş sonuçları 02.10.2020 tarihinde Akşam Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları kapsamında belirtilen Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliği taşıyan Money Pro Kart, Koç Ailem Money & More, Servis Kart, Positive Kart sahiplerinin bilgilerinde eksik ya da güncel olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanya Şartları gereğince 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Turkcell Platinum İPhone 11 Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Migros Sanal Market Coca Cola Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.