Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası


31.10.2020
446
Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Migros mağazalarından Money Kart özellikli kartlar ile 10TL ve katlarında Kellog’s markalı tahıl gevreği ürünlerinden almak yeterli olmaktadır. Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen herkesin 11 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan Migros mağazalarından Money Kart ile tek seferde 10TL ve katlarında Kellog’s markalı ürünlerden satın alamsı gerekmektedir. Yapılacak olan kampanya çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 10 Adet; Xiaomi Mijia M365 Elektrikli Scooter
 • 20 Adet; Xiaomi Redmi Note 9 Pro
 • 10 Adet; Xiaomi Mi Robot Vacuum Kablosuz Süpürge
 • 80 Adet; Xiaomi Mi Smart Band 5 Siyah Akıllı Bileklik

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen kampanya tarihlerinde Türkiye genelinde bulunan Migros marketlerinden tek seferde 10TL ve katları şeklinde Kellog’s markalı tahil gevreği ürünlerden Money Kart özellikli kart ile almanız yeterli olacaktır. Migros mağazalarından yapılan Kellog’s ürünleri alışverişlerine, her 10TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Migros marketlerinden yapılacak Kellog’s ürünleri alışverişlerinde, Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliğine sahip Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart ve Positive Card sahibi olan müşteriler çekilişe katılabileceklerdir.

2020 Vitra Hediye Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekilişi Kampanya Detayları

 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Migros Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce 14.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası 29.10.2020 – 11.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Marketlerde geçerli olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası yukarıda belirtilen Türkiye genelindeki Migros marketlerden Money Kart ile tek seferde 10TL ve katlarında yapılacak Kellog’s markalı ürün alışverişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Migros marketlerden Money Kart ve Money Kart özellikli kart ile yapılan her 10TL Kellog’s marka ürünleri alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında Money kart sahipleri olan müşterilerin, Money kartlarında yer alan kişisel bilgilerden herhangi birisinin eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanamayacaktır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, 25.11.2020 tarihinde yapılacaktır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 10 kişi Xiaomi Mijia Elektrikli Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.800TL olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 20 kişi Xiaomi Redmi Note 9 Pro kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.799TL olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 10 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Kablosuz Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.600TL olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 80 kişi Xiaomi Mi Smart Band 5 Siyah Akıllı Bileklik kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 325TL olmaktadır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında kazanan talihliler ise 27.11.2020 tarihinde Akşam Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına 18 yaşında küçükler katılamaz, katılıp hediye ürün kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Gillette Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası

Komili Qumpara İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Coca Cola İle Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.