Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası


01.11.2020
436
Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Migros mağazalarından Money Kart özellikli kartlar ile 15TL ve katlarında First ve Falım markalı ürünlerden almak gerekmektedir. Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen herkesin 11 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan Migros mağazalarından Money Kart ile tek seferde 15TL ve katlarında First ve Falım markalı ürünlerden satın alamsı gerekmektedir. Yapılacak olan kampanya çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 5 Adet; İPhone 11
 • 20 Adet; Aplle Watch Series 3 GPS

Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen kampanya tarihlerinde Türkiye genelinde bulunan Migros marketlerinden tek seferde 15TL ve katları şeklinde First ve Falım markalı ürünlerden Money Kart özellikli kart ile almanız yeterli olacaktır. Migros mağazalarından yapılan First ve Falım ürünleri alışverişlerine, her 15TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Migros marketlerinden yapılacak First ve Falım ürünleri alışverişlerinde, Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliğine sahip Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart ve Positive Card sahibi olan müşteriler çekilişe katılabileceklerdir.

2020 Vitra Hediye Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Migros First ve Falım İPhone Çekilişi Kampanya Detayları

 • Migros First ve Falım İphone Çekiliş Kampanyası, Migros Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce 14.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Migros First ve Falım İphone Çekiliş Kampanyası 29.10.2020 – 11.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Migros First ve Falım İphone Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Marketlerde geçerli olmaktadır.
 • Migros First ve Falım İphone Çekiliş Kampanyası yukarıda belirtilen Türkiye genelindeki Migros marketlerden Money Kart ile tek seferde 15TL ve katlarında yapılacak First ve Falım markalı ürün alışverişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasına Migros marketlerden Money Kart ve Money Kart özellikli kart ile yapılan her 15TL First ve Falım marka ürünleri alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasında Money kart sahipleri olan müşterilerin, Money kartlarında yer alan kişisel bilgilerden herhangi birisinin eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanamayacaktır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyası, 20.11.2020 tarihinde yapılacaktır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 5 kişi İPhone 11 kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 20 kişi Apple Watch Series 3 GPS kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.149TL olmaktadır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasında kazanan talihliler ise 24.11.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasına 18 yaşında küçükler katılamaz, katılıp hediye ürün kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Migros First ve Falım İPhone Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Gillette Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası

Komili Qumpara İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.