Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyası


03.09.2020
440
Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyası

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Migros Mağazalarından yapacağınız Febreze ürün alışverişlerinde yapılacak olan çekilişte 5 kişiye Samsung marka çamaşır makinesi hediye edilecektir. Migros Febreze Çekiliş kampanyası kapsamında Migros’tan Money Kart ile 30 TL ve katları alışverişlerinde Febreze alışverişlerinde, yapılacak olan çekiliş sonrasında Samsung marka çamaşır makinesi hediye edilecektir. Migros Febreze Çekiliş kampanyası kapsamında, yapılacak olan çekilişe katılmak için 16 Eylül 2020 tarihine kadar Türkiye genelindeki Migros mağazalarından Money Kart ile 30TL ve katları Febreze banyo ürünleri almak yeterli olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında 28 Eylül 2020 tarihine yapılacak olan çekilişte 5 kişi Samsung marka çamaşır makinesi hediye edilecektir. Yapılacak olan çekiliş sonrasında verilecek olan hediye ürü aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; Samsung Çamaşır Makinesi WW90J5475FW/AH

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Türkiye genelindeki Migros mağazalarından yapılacak olan 30TL ve katları şeklinde Febreze alışverişlerinde yapılacak olan çekiliş sonrasında 5 adet Samsung marka çamaşır makinesi verilecektir. Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi çekiliş kampanyası 16 Eylül 2020 tarihinde kadar geçerli olmaktadır. Düzenlenen Migrso Febreze Samsung çamaşır makinesi çekiliş kampanyası Türkiye genelinde yer alan Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Migros Sanal Marketlerden yapacağınız 30TL ve katlarında Febreze Banyo ürünlerinden almanız gerekmektedir. Yapılan her 30TL alışverişe 1 adet çekiliş verilecektir. Kampanya kapsamında Migros Money Kart, Money Bonus ve Money özellikli kart sahibi kişiler çekilişe katılım sağlayabileceklerdir. Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyasına katılmak için satın alınması gereken ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Febreze Banyo Ürünleri

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekilişi Kampanya Şartları

 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanyası, Migros A. Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 28.08.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası 03.09.2020 – 16.09.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Migros ve Migros sanal maketlerden alacağının 30TL ve katları şeklinde Febzere ürünlerinde geçerli olmaktadır.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası kapsamında yapılacak olan Febreze alışverişlerinde, Migros Money Kart, Money Bonus ve Money özellikli kart sahibi kişiler çekilişe katılım sağlayabileceklerdir.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş 28.09.2020 tarihinde düzenlenecektir.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş sonrasında 5 kişi Samsung Çamaşır Makinesi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.879TL olmaktadır.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanya Şartları kapmasında, düzenlenen çekiliş sonuçları 01.10.2020 tarihinde Akşam Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanya Şartları kapsamında belirtilen Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliği taşıyan Money Pro Kart, Koç Ailem Money & More, Servis Kart, Positive Kart sahiplerinin bilgilerinde eksik ya da güncel olmayanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Migros Febreze Samsung Çamaşır Makinesi Çekiliş Kampanya Şartları gereğince 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılıp ödül kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

Migros Ülker İPhone Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.