Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası


31.10.2020
427
Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında Migros mağazalarından Money Kart özellikli kartlar ile 25TL ve katlarında Elidor markalı ürünlerden almak yeterli olmaktadır. Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen herkesin 11 Kasım 2020 tarihine kadar Türkiye genelinde yer alan Migros mağazalarından Money Kart ile tek seferde 25TL ve katlarında Elidor markalı ürünlerden satın alamsı gerekmektedir. Yapılacak olan kampanya çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 2 Adet; Mobil Urban Elektrikli Scooter
 • 5 Adet; Apple Watch SE GPS
 • 10 Adet; Apple AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu
 • 100 Adet; Yoga Matı

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen kampanya tarihlerinde Türkiye genelinde bulunan Migros marketlerinden tek seferde 25TL ve katları şeklinde Elidor markalı ürünlerden Money Kart özellikli kart ile almanız yeterli olacaktır. Migros mağazalarından yapılan Elidor ürünleri alışverişlerine, her 25TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Migros marketlerinden yapılacak Elidor ürünleri alışverişlerinde, Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özelliğine sahip Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart ve Positive Card sahibi olan müşteriler çekilişe katılabileceklerdir.

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekilişi Kampanya Detayları

 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Migros Ticaret A.Ş. adına Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nce 19.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası 29.10.2020 – 11.11.2020 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Migros Sanal Marketlerde geçerli olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası yukarıda belirtilen Türkiye genelindeki Migros marketlerden Money Kart ile tek seferde 25TL ve katlarında yapılacak Elidor markalı ürün alışverişlerinde geçerli olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına Migros marketlerden Money Kart ve Money Kart özellikli kart ile yapılan her 25TL Elidor marka ürünleri alışverişine 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında Money kart sahipleri olan müşterilerin, Money kartlarında yer alan kişisel bilgilerden herhangi birisinin eksik olması durumunda çekilişe katılım hakkı kazanamayacaktır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası, 26.11.2020 tarihinde yapılacaktır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 2 kişi Mobil Urban Elektrikli Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.499TL olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 5 kişi Apple Watch SE GPS kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.538TL olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 10 kişi Apple AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.352TL olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 100 kişi Yoga Matı kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 206TL olmaktadır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasında kazanan talihliler ise 30.11.2020 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına 18 yaşında küçükler katılamaz, katılıp hediye ürün kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Watsosns Çek Kazan Unilever Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Albaraka Türk 1.000TL Değerinde World Puan Çekiliş Kampanyası

Türkiye Hayat ve Emeklilik Honda Activa Scooter Çekiliş Kampanyası

Shell 1.500.000TL Değerinde Hediye Yakıt Veriyor!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.