Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları


23.12.2020
468
Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 6 Ocak 2021 tarihine kadar Metro Grosmarket mağazalarından tek seferde KDV hariç olarak 300TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasına katılmak için belirtilen son katılım tarihi olan 06 Ocak 2021 tarihine kadar Metro Grosmarket mağazalarından tek seferde KDV hariç olarak 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapmak gereklidir. Gerçekleştirilen kampanya kapsamında şartları ağlayarak alış veriş yapan kişiler yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak aşağıdaki ürünlerden kazanma şansına sahip olacaklardır. Yapılacak çekilişte hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; BMW 320 First Edition Sportline Araba
 • 70 Adet; İPhone 11 Cep Telefonu
 • 70 Adet; LG LED TV 55” 140 Ekran Televizyon

Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Metro Grosmarket mağazalarından tek seferde KDV hariç 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gereklidir. Kampanya kapsamında belirtilen alış veriş totaline karkaset, alkol, tütün ve tütün mamulleri dahil olmamaktadır. Metro Grosmarket’lerden yapılan her 300TL +KDV tutarındaki alış veriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Metro Grosmarket sahibi müşterilerin bir kereye mahsus olmak üzere metroisinmutfaginda.com internet adresine giriş yaparak açılan kampanya katılım formuna fatura üzerinde yer alan 8 haneli Metro Grosmarket müşteri numarası girilmesi gerekmektedir. metroisinmutfaginda.com internet adresine giriş yaparak açılan katılım formuna fatura üzerinde yer alan 8 haneli Metro Grosmarket müşteri numarası girilmesi halinde ekranda seçeceği cep telefonuna gönderilecek olan doğrulama kodunu girenler kampanyaya katılabileceklerdir.

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Metro Market BMW Çekilişi Kampanya Detayları

 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası, Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizm. Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresinin 17.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası 19.11.2020 – 06.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde yer alan Metro Grosmarketlerden tek seferde KDV hariç 300TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gereklidir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında belirtilen alış veriş totaline karkaset, alkol, tütün ve tütün mamulleri dahil olmamaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında Metro Grosmarket’lerden yapılan her 300TL +KDV tutarındaki alış veriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında, Metro Grosmarket sahibi müşterilerin bir kereye mahsus olmak üzere metroisinmutfaginda.com internet adresine giriş yaparak açılan kampanya katılım formuna fatura üzerinde yer alan 8 haneli Metro Grosmarket müşteri numarası girilmesi gerekmektedir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında, metroisinmutfaginda.com internet adresine giriş yaparak açılan katılım formuna fatura üzerinde yer alan 8 haneli Metro Grosmarket müşteri numarası girilmesi halinde ekranda seçeceği cep telefonuna gönderilecek olan doğrulama kodunu girenler kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında çekiliş işlemi 13.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 1 Kişi BMW 320 First Edition Sportline araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 642.148TL olmaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 70 kişi İPhone 11 akıllı telefon kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 70 kişi LG LED TV 55” 140 Ekran Televizyon kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 5.499TL olmaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası Metro Grosmarket kart sahiplerine yönelik olmaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyası Metro Grosmarket kart üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı kampanyaya katılanların sorumluluğunda olmaktadır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihlilerin listesi 15.01.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Metro Market BMW Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Maximum Karta Özel İnternet Alışverişine 300TL MaxiPuan Hediye Kampanyası

Getir Elidor Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.