Cepyo | Tarifeler ve Paketler

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası


17.01.2021
436
MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak isteyen herkes için en az 200TL ve katlarında MetLife Emeklilik Bireysel Emeklilik ya da Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaptırması yeterli olacaktır. MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası kapsamında, çekilişe katılmak isteyen herkes 31.01.2021 tarihine kadar 200TL ve katlarında MetLife Emeklilik Bireysel Emeklilik ya da Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik sözleşmesi yaptırması gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; MacBook Air
 • 20 Adet; İPad 10

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye ait en az 200TL ve katlarında bireysel emeklilik sözleşmesi yapılması gerekmektedir. Türkiye genelinde bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. satışı yapmakta olan Deniz Bank, Burgan Bank ve Odea Bank şubeleri ve MetLife acentelerinden, Deniz Bank Açık Deniz üzerinden online bir şekilde ücretsiz olarak Bireysel Emeklilik ya da Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik teklif sözleşmesi mevcut olan ya da yeni satın alarak sözleşmesi hayata geçen ve kampanya boyunca ödemiş oldukları her 200TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

MetLife BES Emeklilil MacBook Air Çekilişi Kampanya Detayları

 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 19.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası, 02.11.2020 – 31.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Türkiye genelinde yer alan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş.’ye ait en az 200TL ve katlarında bireysel emeklilik sözleşmesi yapılması gerekmektedir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası, Türkiye genelinde bulunan MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. satışı yapmakta olan Deniz Bank, Burgan Bank ve Odea Bank şubeleri ve MetLife acentelerinden, Deniz Bank Açık Deniz üzerinden online bir şekilde ücretsiz olarak Bireysel Emeklilik ya da Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik teklif sözleşmesi mevcut olan ya da yeni satın alarak sözleşmesi hayata geçen ve kampanya boyunca ödemiş oldukları her 200TL içim 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasında, kampanya süresince her 200TL için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası kapsamında talihliler 05.04.2021 tarihinde yapılacak olan çekiliş ile belirlenecektir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından 5 kişi MacBook Air laptop kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 8.791TL olmaktadır.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından 20 Kişi IPad 10 kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.268TL olmaktadır.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasında hediye ürün kazanan talihliler 07.04.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası bireysel katılımcılara ait bir kampanya olmaktadır.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasına katılımlarda ad, soyad, bilgileri eksik olan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmeyecektir.
 • MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş olmaktadır.

Watsons Arko Men Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

Gillette Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Migros Elidor Mobil Urban Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası

2020 Vitra Hediye Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.