Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Mayıs Ayı İçin Sony PS Plus Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri?


02.05.2020
511
Mayıs Ayı İçin Sony PS Plus Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri?

Mayıs Ayı İçin Sony PS Plus Ücretsiz Olacak Oyunlar Hangileri? Aralıksız olarak her ay düzenli bir şekilde ücretsiz olarak oyun dağıtmaya devam eden Sony Mayıs ayı içinde bu işlemi yapmak için hazır bulunmaktadır. Sony gerçekleştirdiği çalışma ile Mayıs ayı içinde bir dizi oyunu ücretsiz olarak göndermeye hazırlanmaktadır. PS Plus abonesi olan bireylerin faydalanabildiği kampanya doğrultusunda hangi oyunların ücretsiz olduğunu yazımızın detayından ulaşabilirsiniz.

Sony’nin aylık abonelik platformu ile çalışmakta olan PS Plus sistemi içerisinde her ay ücretli olarak dağıtılmakta olan iki adet oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Yani Sony belirlediği iki adet oyunu abonelerine ücretsiz olarak vermektedir. Sony Mayıs 2020 ayı için ücretsiz olarak kullanıcılarına sunacağı kampanya kapsamındaki oyunlar ise, Cities Skylines ve Farming Simulator oyunlarını bedava olarak sunacak.

Sony Ps Plus İçin Ücretsiz Oyunlar Hangileri Olmaktadır?

Sony Ps Plus İçin Ücretsiz Oyunlar Hangileri Olmaktadır? Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyunlar ve özellikleri aşağıdaki gibi olmaktadır. Aşağıda belirtilen oyunları 5 Mayıs 2020 tarihinden itibaren ücretsiz olarak oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Diğer yandan PS Plus aboneliği bulunmayan adayların bu oyunları ücretsiz olarak alması mümkün olmamaktadır.

Cities Skylines; İlk olarak 2015 yılı içerisinde satışa sunulmuş olmaktadır. Cities Skylines bir şehir kurma oyunu olmaktadır. Oyun içerisinde kendi şehrinizi kurarak ayakta kalmaya çalıştığınız bir oyun biçimi olmaktadır. Yaklaşık olarak 150TL civarlarında satılmakta olan oyun için, şehir kurma oyunlarını sevenlerinin kaçırmaması gerekmektedir.

Farming Simulator; Ücretsiz olan bir diğer oyun olmaktadır. Oyunun ana konusu modern çiftçilik olmaktadır. Oyunda modern bir çiftçi olarak yeni tarım aktiviteleri ve biçilecek olan mahsulleriniz bulunmaktadır. Ayrıca bakılacak olan tarla dolusu hayvanlarınız da bulunmaktadır. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.