Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LVQR Satın Alana 100TL, 50TL ve 25TL Tutarlarında Hediye Çeki Dağıtıyor!


03.10.2020
454
LVQR Satın Alana 100TL, 50TL ve 25TL Tutarlarında Hediye Çeki Dağıtıyor!

LVQR Satın Alana 100TL, 50TL ve 25TL Tutarlarında Hediye Çeki Dağıtıyor! LVQR satın alan herkese 100TL, 50TL ve 25TL tutarlarında hediye çeki verilmektedir. Verilen Hediye çekleri Teknosa mağazalarında geçerli olmaktadır. Türkiye genelinde bulunan LVQR satış noktalarından alınan LVQR ürünlerinden, tek fiş içerisinde 20TL tutarında La Vache Qui Rit LVQR ürünlerinin satın alınması durumunda Teknosa mağazalarında geçerli olan Hediye çeki kazanacaktır. Teknosa mağazalarında geçerli olacak Hediye çeklerini 100TL, 50TL’lik dijital çek ya da 25TL değerinde İTunes ya da Google Play kodu hediyesi kazanmak mümkün olacaktır. LVQR Hediye çeki kazanmak için son katılım tarihi ise 31 Ekim 2020 tarihi olmaktadır.

LVQR Hediye Çeki Nasıl Kazanabilirim?

LVQR Hediye Çeki Nasıl Kazanabilirim? LVQR ürünlerinden satın alarak tutarları farklı olan Hediye Çeklerinden kazanmak için belirtilen adımları takip etmeniz gerekmektedir. Düzenlenen La Vache Qui Rit LVQR ürün satın alarak hediye çeki kazanma kampanyası için son katılım tarihi 31 Ekim 2020 tarihi saat; 23.59 olmaktadır. Belirtilen tarih ve saat sonrasında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. Tüm Türkiye genelinde yer alan LVQR satış yapan mağazalardan ya da online mağazalarından tek seferde 20TL ve tek fişte olmak üzere LVQR ürünü satın alınması gerekmektedir. Belirtilen şekilde alışveriş yapılması durumunda LVQR kampanyasına herkes katılım sağlayabilmektedir. Düzenlenen kampanyaya katılım sağlamak için akıllı telefonunuzda Çek Kazan uygulamasının bulunması gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması ücretsiz bir uygulama olarak, Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlar tarafından kullanılabilmektedir. Belirtilen çekiliş kampanyasına katılabilmek için bilgilerin güncel olması gerekmektedir. Bilgilerin eksik ya da hatalı olması durumunda yarışmaya katılım gerçekleştirilememektedir. Belirtilen koşulları sağlayarak katılım yapan bireylere kazandıkları Hediye çekleri QR kodu ya da SMS kodu olarak gönderilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

LVQR Satın Alana 100TL, 50TL ve 25TL Tutarlarında Hediye Çeki Kazanma Şartları

 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına, 31 Ekim 2020 saat: 23.59’a kadar katılım sağlayabilirsiniz.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına, son katılım tarihinden sonraki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına, yapılan katılımlardaki değerlendirme için bilgilerin güncel olması gerekmektedir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına, katılım için uygulamaya yüklenecek olan fişlerin tek seferde 20TL tutarında LVQR ürünleri alınmış olması gerekmektedir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasında sisteme yüklenecek olan fişlerin mali değeri bulunması gerekmektedir. Mali değeri sıfır olan ya da bulunmayan belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasında internet üzerinden yapılan alışveriş fişlerinin yüklenebilmesi için sisteme e-Fatura yüklenmesi gerekmektedir. Bunun dışındaki yüklenmeler kabul edilmemektedir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyası kapsamında sisteme yüklenen kağıt fişler, yırtık ve okunaklı olmayan, parçalanan fişler sistem tarafından kabul edilmemektedir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyası kapsamında sisteme yüklenecek olan fişlerde satın alınan ürünlerin isimleri birebir okunaklı olması gerekmektedir. LVQR ismini geçmesi gerekmektedir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyası kapsamında yağılan alışveriş fişlerinin en geç 5 gün içerisinde sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Aksi durumda sisteme yükleme gerçekleşmeyecektir.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına kullanıcılar en fazla 2 defa katılım sağlayabilirler.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasına yapılan başvurular 24 saat içerisinde kontrol edilerek, yüklenilen fişlerin şartları taşıması durumunda ödül hemen tanımlanmaktadır.
 • La Vache Qui Rit LVQR Hediye Çeki Kampanyasında kazanılan Teknosa Hediye çekleri mağazalarda geçerli olmakta ve internet üzerinden yapılan Teknosa alışverişlerinde geçerli olmamaktadır.

Torium AVM Jeep Renegade Hediye Çekiliş Kampanyası Devam Ediyor!

Dimes İPhone XR Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.