Cepyo | Tarifeler ve Paketler

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası


23.12.2020
460
L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında çekilişe katılmak için Rossmann mağazalarından Garnier ya da L’oreal Paris markalı ürünlerden 30TL ve katlarında alınması yeterli olmaktadır. L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Kampanyasına katılmak için 3 Ocak 2021 tarihine kadar Rossmann Mağazalarından Garnier ya da L’oreal Paris markalı cilt bakım ürünlerinden 30TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. Yapılan ürün alışverişinin ardından alış veriş fişi ya da faturasının fotoğrafını Çek Kazan Uygulamasına göndermek gerekmektedir. Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından kazanan kişilere hediye olarak aşağıdaki ürünler verilecektir.

 • 1 Adet; İPhone 11 Pro
 • 1 Adet; Xiaomi Mi Robot Vacuum Akıllı Süpürge
 • 1 Adet; Apple Airpods Kulaklık

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen L’oreal çekiliş kampanyasına katılmak için kampanyaya katılan Rossmann Mağazaları’nın tüm satış noktalarından L’oreal ya da Garnier ürünlerinden alması gerekmektedir. Düzenlenen kampanyada belirtilen tarihler arasında Rossmann Mağazaları’nın tüm satış noktalarından L’oreal Garnier ya da L’oreal Paris markalı cilt markalı bakım ürünlerinden tek seferde 30TL ve katları şeklinde alış veriş yapması gerekmektedir. Her 30TL tutarındaki alış veriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alışverişin ardından cep telefonlarının İOS ya da Android işletim sistemine sahip cihazlardan Çek Kazan Uygulaması ücretsiz olarak indirilerek, Çek Kazan uygulamasına giriş yaparak kayıt olunması gerekmektedir. Çek Kazan Uygulaması kayıt işlemi için ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri birlikte üye olunmasının ardından L’oreal & Rossmann kampanyasının adının seçilmesi yapılan alış veriş fişi ya da faturasının fotoğrafının seçilerek sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Sisteme yapılan yükleme işleminin ardından sistem tarafından kontrolü sağlanarak onay işleminin ardından çekilişe katılım hakkı verilecektir.

Migros Kellog’s Xiaomi Elektrikli Scooter Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekilişi Kampanya Detayları  

 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası, L’oreal Türkiye Kozmetik San. Ve Tic. A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 23.09.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası 01.11.2020 – 03.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında Türkiye genelinde yer alan Rossmann mağazaları tüm satış noktalarından yapılacak olan L’oeral Türkiye Kozmetik San. Ve Tic. A. Ş.’ye ait Garnier ya da Loreal Paris markalı ürünlerden en az 30TL ve katları şeklinde alışveriş yapılması ile geçerli olmaktadır.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında yapılan her 30TL alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında yapılan alışverişin ardından cep telefonlarının İOS ya da Android işletim sistemine sahip cihazlardan Çek Kazan Uygulaması ücretsiz olarak indirilerek, Çek Kazan uygulamasına giriş yaparak kayıt olunması gerekmektedir. Çek Kazan Uygulaması kayıt işlemi için ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail bilgileri birlikte üye olunmasının ardından L’oreal & Rossmann kampanyasının adının seçilmesi yapılan alış veriş fişi ya da faturasının fotoğrafının seçilerek sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyası çekilişi 08.01.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye verilecek olan ürün 1 Adet; İPhone 11 Pro marka telefon kazanacaktır. Ürün satış bedeli 11.999TL olmaktadır.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye verilecek olan ürün 1 Adet; Xiaomi Mi Robot Vacuum Akıllı Süpürge kazanacaktır. Ürün satış bedeli 4.239TL olmaktadır.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişin ardından hediye verilecek olan ürün 1 Adet; Apple Airpods Kulaklık kazanacaktır. Ürün satış bedeli 1.649TL olmaktadır.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • L’oreal Rossmann İPhone 11 Çek Kazan Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Migros First ve Falım İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

TerraCity AVM Samsung Tablet Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.