Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
321
Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında 15 Mayıs 2021 tarihine kadar Lila Kozmetik ürünlerinden satın alan ve ürün ambalajlarında yer alan şifreleri kısa mesaj ile 4454’e gönderen herkes yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilecektir. Lila Kozmetik Minin Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Mayıs 2021 tarihine kadar Lila Kozmetik San. A.Ş.’ye ait promosyonlu Sea Color Set Saç Boyası 2’li, Maxx Deluxe Set Saç Boyası 2’li, Maxx Deluxe Natural Beauty Set Saç Boyası ürünlerinden herhangi bir tanesini satın almaları gerekmektedir. Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekilişin ardından hediye olarak verilecek ürün aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Mini Cooper Countryman Classic Paket Araba

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında 15 Mayıs 2021 tarihine kadar Türkiye genelinde satılan Lila Kozmetik’e ait olan Sea Color Set Saç boyalarından 2’li olarak satılan ürünlerden satın alınması gerekmektedir. Sea Color Set Saç Boyalarından kampanyalı olarak satılan ürünlerden ambalajlarında yer alan şifreleri cep telefonlarının kısa mesaj bölümlerinden ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4454’e kısa SMS olarak gönderilmesi gereklidir. Lila Kozmetik’e ait olan promosyonlu ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Sea Color Set Saç Boyası 2’li
 • Maxx Deluxe Set Saç Boyası 2’li,
 • Maxx Deluxe Natural Beauty Set Saç Boyası

Getir Elidor Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekilişi Kampanya Detayları

 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Lila Kozmetik San. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 13.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası 16.11.2020 – 15.05.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında Türkiye genelinde satılmakta olan Lila Kozmetik’e ait olan promosyonlu ürünler Sea Color Set Saç Boyası 2’li, Maxx Deluxe Set Saç Boyası 2’li, Maxx Deluxe Natural Beauty Set Saç Boyası olmaktadır.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Sea Color Set Saç Boyalarından kampanyalı olarak satılan ürünlerden ambalajlarında yer alan şifreleri cep telefonlarının kısa mesaj bölümlerinden ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 4454’e kısa SMS olarak gönderilmesi gereklidir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında ürün ambalajlarında yer alan şifreleri dilerseniz lilacosmetics.com internet adresi üzerinde yer alan formu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgilerini eksiksiz olarak doldurmaları gereklidir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 1 Kişi Mini Cooper Countryman Classic Paket Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 359.734TL olmaktadır.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birisinin eksik olması durumunda kampanya için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında bilgilerinin doğruluğunun ispatı katılımcının sorumluluğunda olmaktadır.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 25.05.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 28.05.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş olmaktadır.

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

CarrefourSa Xiaomi Mi Vacuum Akıllı Robot Süpürge Çekiliş Kampanyası

Haribo İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Büyük Vestel, BMW Çekiliş Kampanyası

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.