Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası


25.01.2021
420
Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 11 Mart 2021 tarihine kadar Lifebox uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Lifebox uygulamasının cihaza indirilmesinin ardından hesap oluşturulması ve yedekleme özelliğini açmanız gerekmektedir. Lifebox İphone Çekiliş Kampanyası kapsamında hediye çekiliş işlemine katılabilmek için 11 Mart 2021 tarihine kadar Lifebox uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Lifebox uygulamasının indirilmesinin ardından da hesap oluşturulması ve otomatik yedekleme özelliğini açmak yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında yapılacak çekiliş işlemi ile dağıtılacak olan hediyeler de aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 20 Adet; İPhone 11 Cep Telefonu
 • 30 Adet; Xiaomi MI Elektrikli Scooter
 • 50 Adet; İnstax Mini 9

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında, Lifebox uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Lifebox uygulamasının indirilmesinin ardından hesap oluşturulması ve yedekleme özelliğini açmanız gerekmektedir. Lifebox kampanyası kapsamında çekiliş hakkı verilecek abonelikler, Yeni Standart lifebox paket 1 çekiliş hakkı, Yeni Premium paket 4 çekiliş hakkı, telefon hesabını yedekleyen yeni standart lifebox hesap sahibine 1 çekiliş hakkı ve en son olarak da Yeni Premium paket sahibine 4 çekiliş hakkı daha verilecektir.

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lifebox İPhone Çekilişi Kampanya Detayları  

 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası, Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 08.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası, 11.12.2020 – 11.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına katılmak için Lifebox uygulamasının indirilmesinin ardından hesap oluşturulması ve yedekleme özelliğini açmanız gerekmektedir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına katılım işleminde, Lifebox kampanyası kapsamında çekiliş hakkı verilecek abonelikler, Yeni Standart lifebox paket 1 çekiliş hakkı, Yeni Premium paket 4 çekiliş hakkı, telefon hesabını yedekleyen yeni standart lifebox hesap sahibine 1 çekiliş hakkı ve en son olarak da Yeni Premium paket sahibine 4 çekiliş hakkı daha verilecektir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 24.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 20 kişi İphone 11 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 30 kişi Xiaomi MI Elektrikli Scooter kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.499TL olmaktadır.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 50 kişi İnstax Mini 9 kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 613TL olmaktadır.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 26.03.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 10.04.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 25.04.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmayanlara ikramiyeleri ibraz edilmeyecektir.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasında talihliler birden fazla hediye kazanamazlar.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Migros Calve Çekiliş Kampanyası

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

fizy İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Migros Loreal Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası

Turkcell GNÇ Burger King % 50 Kral İndirim Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.