Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG Yeni Akıllı Telefonu Wing Tanıtımı Gerçekleşti!


16.09.2020
401
LG Yeni Akıllı Telefonu Wing Tanıtımı Gerçekleşti!

LG Yeni Akıllı Telefonu Wing Tanıtımı Gerçekleşti! LG’nin pervane gibi dönen akıllı telefonun tanıtımı gerçekleşti. LG tarafından gelen açıklamaya göre şirketin ilk Explorer Projesi kapsamı çerçevesinde geliştirilen cihazı LG Wing’in tanıtımı gerçekleşmemiş bulunmaktadır. LG Wing’in tanıtım Seul genel merkezden canlı olarak yapılan lansmanda gerçekleştirildi. Gelen bilgilere göre LG Wing, Temel Mod ile Döndürme Moduna herhangi bir sorun yaşamadan geçiş yapılabilmektedir.

LG Wing, Döndürme modunda, tüm ön tarafı saat yönünde 90 derece dönerek yatay ana ekranı yatay moda yönlendirmektedir. Bu şekilde LG Wing’in yeni kullanım şekli ve keşfedilecek olan yeni olasılıkların kilidini açan 3.9 inç ebadında bir ekran ortaya çıkmış oluyor.

Realme Buds Air Neo Türkiye’de Satışa Çıktı! Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeni LG Wing Akıllı Telefon Tanıtıldı!

Yeni LG Wing Akıllı Telefon Tanıtıldı! LG Wing yatay ekran moduna tek bir uygulama sayesinde ekrana da genişletilebilmektedir. Yeni uygulama her ekranda bir tane olmak üzere iki uygulama aynı an içerisinde görüntülenebilmektedir. Döndürme modunda, video paylaşım ve akış platformlarının içerikleri ana ekranda kesintisiz olarak oynatılabilirken, kullanıcılar ikinci ekran ile iletişime girilebiliyor.

LG Wing’in form faktöründen yararlanmak için şirket, platform ortakları ile iş birliği yapmış bulunuyor. Öncesinden yüklenmiş Naver Whale tarayıcısında YouTube ya da Tubi görüntüleri ana ekran üzerinde oynatılabilirken, ikinci ekran üzerinde de yorumlar ya da arama çubuğu görüntülenebilmektedir. LG’nin Rave ve Ficto gibi diğer yayın platformları ile birlikte olan ortaklığı, LG Wing sahiplerine video izleme imkanı sunarken, aynı anda ekran aracılığı ile diğer izleyiciler ile etkileşim kurabiliyor. Gelen bilgiler doğrultusunda ürün önümüzdeki aylar itibarı ile ilk olarak Güney Köre pazarında yer alacak ve bunu Kuzey Amerika ve Avrupada’ki kilit pazarlar izleyecekler.

 Oppo A91 Model Akıllı Cihazın Özellikleri ve Fiyatı

WhatsApp’ın İOS Uygulamasına Messenger Rooms Geldi!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.