Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


17.09.2020
1.217
LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği LG X Screen dahil olmak üzere tüm akıllı telefon modellerinde dahili olarak bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde herhangi bir uygulama indirmenize veya herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmadan ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, telefonun ekranında açacağınız dilediğiniz görüntüyü fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. LG X Screen telefon modelinde ekran görüntüsü almak, diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi oldukça basittir. Aşağıda belirtmiş olduğumuz basit tuşlama işlemini yapmanız yeterlidir.

LG X Screen’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açtıktan sonra, ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve 2 saniye kadar basılı tutun. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü, telefonun galeri bölümüne fotoğraf biçiminde kayıt edilecektir.

LG X Screen cihazınızla aldığınız ekran görüntüsünü, üzerinde dilediğiniz değişikliği yaparak, dilediğiniz gibi paylaşabilir ve dilediğiniz gibi çıktısını alabilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.