Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG V10’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.08.2020
712
LG V10’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG V10’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, LG V10 telefon modelinde de diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi ekranda bulunan görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Bu işleme ekran görüntüsü alma işlemi denmektedir. Bazı kullanıcılar ise ekran görüntüsü alma özelliğini, ekran yakalama, ekran kaydetme gibi farklı isimler ile adlandırabiliyor.

Ekran görüntüsü alma özelliği LG V10 dahil olmak üzere güncel tüm telefon modellerinde dahili olarak bulunmaktadır. İşlemi gerçekleştirebilmek için herhangi harici bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Diğer LG telefon modellerinde olduğu gibi V10’da da basit bir tuşlama yaparak ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. LG V10 model cihazda ekran görüntüsünü alma işlemi LG G4 ile aynı şekilde olmaktadır. LG V10 ile ekran resmi çekmek için buton kombinasyonu yapabileceğiniz gibi Capture+ butonunu da kullanabilirler.

LG V10 Ekran Görüntüsü Almak

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, daha sonra cihazın arka yüzeyinde yer alan güç tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın. Yaklaşık olarak 2 saniye kadar tuşlara basılı tutun. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde telefonun ekranında bir hareketlenme olacaktır, bu hareketlenme işlemin başarılı olduğunu ve ilgili ekranın görüntüsü galeriye kayıt edildiği anlamına gelmektedir. Aldığınız ekran görüntüsünü dilediğiniz sosyal medya platformunda paylaşabilir ve ayrıca üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.