Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG Q7 Plus Model Cep Telefonda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


12.11.2020
294
LG Q7 Plus Model Cep Telefonda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG Q7 Plus Model Cep Telefonda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma işlemi pek çok model telefon için oldukça aranan özellikler arasında bulunuyor. LG Q7 Plus Model Cep Telefonlarında ekran görüntüsü alma işlemi her an için ihtiyaç duyulabilecek bir işlem olmaktadır. LG Q7 Plus Model Cep telefonları için ekran görüntüsü alma işlemi de oldukça basit olmaktadır. LG Q7 Plus model cep telefonlarında ekran görüntüsü alma işlemi oldukça kolay olduğu kadar, LG Q7 Plus model telefonlarda ekran görüntüsü almak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. LG Q7 Plus model telefonlar için ekran görüntüsü alma seçenekleri aşağıdaki gibi olmaktadır.

LG Q7 Plus Model Cep Telefonunda Tuşlar Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG Q7 Plus Model Cep Telefonunda Tuşlar Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Her markanın kendine özgü ekran görüntüsü alma işlemi bulunmaktadır. LG Q7 Plus model cep telefonlarında tuşlar yöntemi ile ekran görüntüsü alma işlemi oldukça basit ve kolay olmaktadır. Tuşlar yöntemi ile ekran görüntüsü almak için aşağıda belirtilen adımları sırası ile takip ederek gerçekleştirebilirsiniz.

  • LG Q7 Plus model cep telefonunda ekran görüntüsünü almak için ilk olarak, görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açınız.
  • Daha sonra ise LG Q7 Plus model cep telefonunda Ses Kısma ve Güç tuşlarına aynı anda birkaç saniye basmanız, almak istediğiniz ekranın görüntüsünü almanıza yeterli olacaktır.
  • Başarı ile almış olduğunuz ekran görüntülerini, LG Q7 Plus model cep telefonunuzun ana ekranda yer alan bildirimler bölümünde görebileceğiniz gibi cihazınızın Galeri uygulamasının içerisinde de görebilirsiniz.

Casper Via X20 Premium Cihazlarda Ekran Görüntüsü Alma İşlemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

LG Q7 Plus Model Cep Telefonunda Bildirim Ekranından Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG Q7 Plus Model Cep Telefonunda Bildirim Ekranından Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, LG Q7 Plus model cep telefonunda ekran görüntüsü almanın bir diğer seçeneği de bildirim ekranını kullanarak almak istediğiniz ekranın görüntüsünü alma işlemi olmaktadır. LG Q7 Plus model cep telefonunda ekran görüntüsünü bildirim ekranından alabilmek için aşağıda yer alan işlemleri sırası ile takip etmeniz yeterli olmaktadır.

  • LG Q7 Plus model cep telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekran üzerinde iken parmağınızı üsten aşağıya doğru çekin ve bildirim ekranını açın.
  • LG Q7 Plus model cep telefonunda karşınıza çıkan seçenekler arasından Capture+ seçeneğine dokunun.
  • LG Q7 Plus model telefonunuzda bu şekilde bulunduğunuz ekranın fotoğrafı çekilecektir. Almış olduğunuz ekran görüntüsü bu şekilde iken üzerinde istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • Almış olduğunuz ekran görüntüsünün üzerinde düzeltme işleminin tamamlanmasının ardından da sol üst bölümde yer alan onay simgesine dokunmanız yeterlidir.
  • LG Q7 Plus model cep telefonunuzda almış olduğunuz ekran görüntüsü Galeri bölümünde yer alan Ekran Görüntüleri klasörüne kaydedilmektedir.

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Oppo Reno 4 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Realme 6i Model Akıllı Cep Telefonlarında Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.