Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG Magna’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


11.08.2020
634
LG Magna’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG Magna’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği, akıllı telefonlarda en çok kullanılan ve işe yarayan özelliklerden bir tanesidir. Özellikle sosyal medya platformlarında paylaşım yapmayı seviyorsanız bu özellik bir çok işinize yarayacaktır.

Önceki dönemlerde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilmek için telefona çeşitli uygulamalar kurmak gerekiyordu. Ancak günümüzde LG Magna dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlarda ekran görüntüsü alabilmek için dahili olarak özellik eklenmiştir.

Hiç bir uygulama indirmeden ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. LG Magna telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer LG telefon modelleri ile hemen hemen aynıdır, basit bir tuşlama ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

LG Magna Ekran Görüntüsü Almak

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz, ilgili ekranı açın. Sonrasında telefonun arka yüzeyinde bulunan kilit tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın. Yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar tuşlara basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde işlemin başarılı olduğuna dair bir bildirim gelecektir, bu bildirim geldiği taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir. Aldığınız ekran görüntüsünü dilediğiniz platformda paylaşabilir ve üzerinde dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.