Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG Kendi Kendini Temizleyen LG Tone Free Kulaklık Üretti!


26.06.2020
305
LG Kendi Kendini Temizleyen LG Tone Free Kulaklık Üretti!

LG Kendi Kendini Temizleyen LG Tone Free Kulaklık Üretti! LG, üretmiş olduğu LG Tone Free kablosuz kulaklığın tanıtımını gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Ekstra özellikleri ile tüm dikkatleri üzerinde çekmeyi başlayan LG Tone Free kulaklığın en çok dikkat çeken özelliği ise performansı olmamaktadır. Kulaklığın en dikkat çeken özelliği ise kendi kendini temizleyebilmesi olmaktadır. Özellikle de korona virüsü ile yoğun mücadele verdiğimiz şu günler için oldukça güzel bir özellik ile karşımıza çıkmış bulunmaktadır.

Korona virüsü nedeni ile insanlar artık kişisel özelliklerini daha da ön planda tutmaktadırlar. Diğer insanlar ile aynı yere dokunmamak için özen gösteriyor ve öyle ki kişisel eşyalarımız arasında yer alan mause ve klavyemizi de kimse ile paylaşmamaktayız. Korona virüsü nedeni ile birlikte durum bu şekilde olmasından kaynaklı olarak, üreticiler bu konularda ihtiyaçları karşılayabilecek ürünler çıkartmaya başlamış bulunuyor. Bu tarz ihtiyaçlardan kaynaklanarak ortaya çıkan LG Tone Free kulaklık kutusuna konulduğu andan itibaren kendi kendini temizlemeye başlıyor.

LG Tone Free Kulaklığın Özellikleri Nelerdir?

LG Tone Free Kulaklığın Özellikleri Nelerdir? LG’nin tasarlayarak ürettiği kulaklıklardan olan LG Tone Free kulaklık, temizliğini kendi kendine kutusunun içinde gerçekleştiriyor. LG’nin yeni kulak içi kulaklıkları, hijyenik olan kutusuna konulduğu zaman UV ışınları aktif hale geliyor ve kulaklığın üzerinde yer alan, mikroplar, virüsler ve özellikle de korona virüsü yok oluyor. Kutunun kılıfının üzerinde de virüs barınamıyor.

LG Tone Free, model kulaklık Meridian Audio teknolojisine sahip olmaktadır. LG tarafından yapılan açıklamaya göre cihaz bu teknoloji ile birlikte gerçeğe en yakın ses deneyimini sunmaktadır. Dört EQ ön ayarı bulunan LG Tone Free kulaklıklar, bünyesinde gürültü engelleme özelliği de barındırmaktadır. Fakat kullanıcılar tarafından ortam sesi modu ile dış seslerin bir kısmını duymak mümkün olabiliyor. Cihaz 6 saat süren kullanım sunarken, LG Tone Free, kutusu ile birlikte bu süreyi 18 saate çıkartabiliyor. Cihaz ayrıca 5 dakikalık şarj ile 1 saat süren kullanım sunuyor. LG Tone Free cihazın henüz fiyatı bilinmiyor ancak Temmuz ayı içerisinde ABD ve Avrupa ülkelerinde satışa sunulacaktır.

Abonelikler Artık İnternet Üzerinden İptal Edilebilecek!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.