Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG K4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,00
Loading...

25.08.2016
361
LG K4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG’nin tüm akıllı telefon modellerinde bulunan ve oldukça işe yarar bir özellik olan ekran görüntüsü alma özelliği, LG K4 telefon modelinde de bulunuyor. Bu özellik sayesinde hiç bir uygulama indirmenize ve hiç bir ayar yapmanıza gerek kalmadan ekran görüntüsü  alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği ile, telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve çeşitli platformlar üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

LG K4 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer LG telefon modellerinde olduğu gibi oldukça kolay. Aşşağıda belirtmiş olduğumuz tuşlamayı uygulayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

LG K4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basarak 2 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde telefonun bildirim paneline bir bildirim gelecektir. Bu bildirim işlemin başarılı olduğunu ifade etmektedir. Bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.