Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG K41s Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.09.2020
377
LG K41s Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG K41s Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, En çok satan akıllı telefon modellerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki LG markası olmaktadır. LG marka akıllı cihazlar hiç şüphesiz yıllardır kullanılmakta ve oldukça çok sevilmiş bulunmaktadır. LG marka akıllı telefonlarda, diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi en çok aranan özellikler arasında yer alan uygulama da hiç kuşkusuz ekran görüntüsü alma işlemi olmaktadır. Ekran görüntüsü alma özelliği diğer marka cihazlarda olduğu gibi bazı durumlarda sözcükler ile ifade etmenin en basit yöntemlerinden bir tanesi haline gelmiş bulunmaktadır.

LG K41s marka ve model cihazlarda ekran görüntüsü alma işleminin bazı durumlarda olduğu gibi farklı farklı seçenekleri olabilmektedir. Diğer marka akıllı telefonlarda olduğu gibi LG K41s model cihazda da ekran görüntüsü almak için belirli adımlara ihtiyaç gerekmektedir. LG 41s Model cihazın belirli tuş ya da işlemlerini kullanarak oldukça basit bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazımızda bulunduğunuz ekranın görüntüsünü hangi yöntemleri kullanarak gerçekleştirebileceğinizi sırası ile adımlar şeklinde anlatmış bulunmaktayız.

LG K41s Ekran Görüntüsü Almak İçin 1. Yöntem

LG K41s model cihazda ekran görüntüsü almanın en belirgin yöntemlerinden birisi diğer cihazlarda olduğu gibi tuş takım kombinasyonu ile gerçekleştirmek olmaktadır. Aşağıda belirtilen adımları takip ederek ekran görüntüsünü almanız mümkün olmaktadır.

  • Ekran görüntüsünü almak istediğiniz sayfayı açınız,
  • Güç ve Ses Kısma düğmelerine aynı anda birkaç saniye basılı tutarak işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ekran görüntüsünü başarılı bir şekilde aldığınızı gelen denklaşör sesinden anlayabilirsiniz.
  • Aldığınız ekranın görüntüsüne cihazınızın Galeri bölümünden ulaşabilirsiniz.

LG K41s Ekran Görüntüsü Almak İçin 2. Yöntem

LG K41s model cihazlarda ekran görüntüsü almak için kullanılan bir diğer yöntem ise Quick Memo+ kullanarak gerçekleştirmek olacaktır. Belirtilen bu özellik cihaz ile ekran görüntüsü almanıza ve anında yazılar ve çizgiler ile resmi düzenleyebilirsiniz. Belirtilen özelliğe aşağıdaki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.

  • Aynı anda Üst ve Alt Ses tuşuna basarak,
  • Bildirim çubuğunda yer alan Quick Memo’ya dokunarak,
  • Ana sayfa tuşuna dokunun ve Ana Sayfa tuşundan üst taraftan sağa doğru kaydırın.
  • Quick Memo simgesi ortaya çıkacaktır. Bulunduğunuz ekranın görüntüsünü almak için tıklayınız.
  • Ekran görüntüsünü aldıktan sonra kaydet butonuna basarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Aldığınız ekranın görüntüsüne cihazınızın Galeri’sinden ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy S7’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Casper Via S Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.