Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG K10’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.11.2020
2.029
LG K10’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Günümüz teknolojisinde piyasada bulunan tüm akıllı telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde telefonunuza hiç bir uygulama yüklemeden ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma işlemi ile telefonun ekranında bulunan görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilir ve sonrasında dilediğiniz platformda paylaşıma sunabilirsiniz.

LG K10 telefon modelinde ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmek için her hangi teknik bilgiye sahip olmanıza gerek yoktur. Diğer akıllı telefon modellerinde olduğu gibi basit bir tuşlama ile işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

LG K10’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra telefonun arka yüzeyinde bulunan güç tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın ve telefona bir bildirim gelene kadar basılı tutun. Ortalama olarak 2-3 saniye içerisinde bildirim gelecektir.

Gelecek olan bu bildirim işlemin başarılı olduğu anlamına gelmektedir, bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. blank Gül dedi ki:

  Teşekkürler

 2. blank Oktay dedi ki:

  Tesekkürler

 3. blank Ege dedi ki:

  Teşekkürler Allah razı olsun

 4. blank Muhammed dedi ki:

  Teşekkürler.

 5. blank Nurcan dedi ki:

  Neden daha önce bakmadıysam bu sayfaya! Teşekkürler

 6. blank Sidar dedi ki:

  Teşekkürler