Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG G8s ThinQ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


08.04.2020
486
LG G8s ThinQ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G8s ThinQ Ekran Görüntüsü Alma İşlemi tüm akıllı telefonlarda artık vazgeçilmez özellikler arasında yer almaktadır. Her marka ve model telefonların farklı farklı şekillerde ekran görüntüsü alma işlemleri bulunmaktadır. Her ne kadar ekran görüntüsü alma işlemi cihazların marka ve modellerine göre değişiklikler gösterse de çalışma prensipleri aynıdır. Akıllı cihazların en çok kullanılan özellikleri ekran görüntüsü alma işlemi olarak gösterebiliriz. Bu işlem sadece günlük hayatımızda bile çok kullanılan bir özellik olmakta. LG G8s ThinQ model cihazda ise ekran görüntüsü alma işlemi için birden fazla seçenek bulunmaktadır. LG G8s TninQ cihazına ait olan ekran görüntüsü alma işlemlerini sizler için derlemiş bulunmaktayız.

LG G8s ThinQ Tuş Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G8s ThinQ Tuş Yöntemiyle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açarak güç düğmesine ve ses kısma düğmesine aynı anda 1, 2 saniye basılı tutmanız yeterli olacaktır. Denklaşör sesini duyduğunuzda işlemi başarılı olarak gerçekleştiğini anlayabilirsiniz. Bu işlemin ardından da ekran görüntüsünü aldığınız resme cihazın galerisinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

LG G8s ThinQ Sesli Komut İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G8s ThinQ Sesli Komut İle Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Cihaz üzerinde ekranı almak istediğiniz alanı açın ve sadece “Tamam Google, bir ekran görüntüsü al” demeniz işlemi yapmak için yeterli olacaktır. Aldığınız ekran görüntüsünü hemen görmek için Paylaş ve Düzenle ekranını görebilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüsü üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüsü üzerinde değişiklikler yapmak ve göndermek için şu yöntemleri de kullanabilirsiniz.

  • Cihaz ekranına üç parmağınız ile dokunun, birkaç saniye basılı tutun,
  • Ardından, güç düğmesini de basılı tutun ve ekran görüntüsü üzerine dokunun,
  • Görüntü üzerinden daha fazla içeriği görüntüleyebilmek için aşağıda bulunan çift oka dokunun. Kaydırmayı durdurmak için de Durdur butonuna dokunun. İstediğiniz değişiklikleri yaparak kaydedin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.