Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG G5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.07.2020
704
LG G5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Akıllı telefonların neredeyse tamamında dahili olarak bulunan ekran görüntüsü alma özelliği LG’nin G5 telefon modelinde de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü hiç bir uygulamaya ihtiyaç duymadan fotoğraf biçiminde kayıt edebileceksiniz.

Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini bir çok amaç için kullana bileceğiniz gibi dilediğiniz platformda arkadaşlarınız ile de paylaşıma sunabilirsiniz. LG G5 telefon modelinde diğer LG telefon modellerinde olduğu gibi basit bir tuşlama ile  ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

LG G5’te Ekran Görüntüsü  Nasıl Alınır?

LG G5’te Ekran Görüntüsü  Nasıl Alınır? LG model akıllı telefon modellerinde ekran görüntüsü alma işlemi diğer cihalara göre biraz değişiklik gösterebilmektedir. İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, daha sonra kilit tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın ve ortalama 1-2 saniye kadar basılı tutun.

Ekran görüntüsü işlemini tamamladığınızı ekranda beliren, Status Barda simgesinden anlayabilirsiniz. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri  bölümüne kayıt edilecektir. Aldığınız ekran görüntüsünü cihazınızın Galerisinin, ScreenShot klasöründen ulaşım sağlayabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntüsüne dilediğiniz işlemi uygulayarak, dilerseniz de paylaşım yapabilirsiniz.

Teknosa Preo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Teknosa Preo P2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

General Mobile 4G’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.