Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG G4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.07.2020
671
LG G4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

LG G4’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Bir çok akıllı telefon modelinde dahili olarak bulunan ve en çok kullanılan ekran görüntüsü alma özelliği LG G4’te de dahili olarak bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde hiç bir uygulama indirmenize gerek kalmadan ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği, telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü fotoğraf olarak kayıt etmenize imkan sağlamaktadır. Özellikle not almanız gerektiği zamanlarda bu özellik sayesinde işiniz kolaylaşacaktır.

LG G4’te ekran görüntüsü alma işlemi diğer bir çok akıllı telefonda olduğu gibi oldukça kolaydır. Aşağıda belirtmiş olduğumuz tuşlamayı yaparak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

LG G4’te Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Öncelikle görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra kilit tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2 saniye kadar basılı tutun. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri kısmına kayıt edilecektir.

Ekranı görüntüleme işlemi yaptığınız sayfa artık , ekran görüntülerini attığı klasörden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca aldığınız ekran görüntülerini dilediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz.

Sony Xperia XA Ultra’da Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei Y9 Prime 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Nokia 5 Pro Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.