Cepyo | Tarifeler ve Paketler

LG G4C Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.11.2020
973
LG G4C Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Akıllı telefonlarda bulunan ve en çok kullanılan ekran görüntüsü alma özelliği LG G4C telefon modelinde de bulunmakta. Telefonda dahili olarak bulunan bu özellik sayesinde hiç bir uygulama indirip kurmadan bu özellikten faydalanabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği, telefonun ekranında açacağınız görüntüyü fotoğraf olarak kayıt etmenizi sağlar. Kayıt edeceğiniz bu görüntüleri ister not amaçları saklayabilir veya dilediğiniz sosyal platformda paylaşıma sunabilirsiniz.

LG G4C telefon modelinde ekran görüntüsü alma özelliğini kullanmak diğer bir çok akıllı telefon modelinde olduğu gibi oldukça kolaydır. Aşşağıda belirtmiş olduğumuz basit tuşlama işlemini yaparak özellikten  faydalanabilirsiniz.

LG G4C Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, daha sonra telefonun arka yüzeyinde yer alan güç tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2-3 saniye kadar basılı tutun.

Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ekranda bir hareketlenme oluşacak ve bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.