Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Lenovo Vibe X2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


26.08.2020
718
Lenovo Vibe X2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Lenovo Vibe X2’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği ile telefonun ekranında açacağınız görüntüyü fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz. Üstelik ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilmek için hiç bir harici uygulama gerek yok.

Lenovo Vibe X2 telefon modelinde diğer bir çok akıllı telefonda olduğu gibi ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır ve basit bir tuşlama yaparak ilgili ekranın görüntüsünü kayıt edebilirsiniz. Lenovo model akıllı cihazlarda ekran görüntüsü alma işlemi diğer Lenovo cihazlar ile aynı şekilde olmaktadır. Aşağıda Lonovo Vibe X2 telefon modelinde nasıl ekran görüntüsü alındığına değindik.

Lenovo Vibe X2 Ekran Görüntüsü Alma

Lenovo Vibe X2 Ekran Görüntüsü Alma, İlk olarak görüntüsünü kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra Power tuşu ile birlik ses kısma tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2 saniye kadar bekleyin. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde ekranda bir hareketlenme olacak ve bir bildirim gelecektir. Bu aşamada ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiştir. Aldığınız ekran görüntüsü üzerinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir ve ayrıca dilediğiniz gibi paylaşımlar yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.