Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


16.07.2020
955
Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde telefonun ekranında açık olan görüntüyü cihazın galeri bölümüne fotoğraf olarak kayıt edebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği, günümüzde neredeyse tüm akıllı telefonlarda dahili olarak bulunmaktadır, Lenovo P1’de de bu özellik dahili olarak bulunuyor ve hiç bir ek uygulama gerekmeden basit bir tuşlama ile ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Alma İşlemi için ekstra olarak ikinci bir yöntem de bulunmaktadır.

Ekran görüntüsü alma, diğer adı ile screenshot alma özelliği ile alacağınız ekran görüntülerini dilediğiniz platformda arkadaşlarınız ile paylaşabilir veya not amaçlı kayıt edebilirsiniz.

Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Ekran görüntüsü almak için uygulamanız gereken birinci adım, fotoğraf olarak kayıt etmek istediğiniz ekranı açın, sonrasında cihazın kilit (güç) tuşu ile birlikte ses kısma tuşuna aynı anda basıp bir kaç saniye basılı tutun. Tuşlama işlemini doğru yaptığınız taktirde, yaklaşık olarak 2-3 saniye içerisinde görüntü cihazın galeri bölümüne kayıt edilecek ve işlemin başarılı olduğunu belirten bir bildirim gelecektir.

Lenovo P1’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Cihaz üzerinden ekran görüntüsü almak için ikinci adım ise telefonun üzerinde bulunan hızlı menüye giriş yapın, ardından ekran görüntüsü seçeneğini tıklayın bu seçenek ile dilerseniz ekranın yarısını dilerseniz de ekranın tamamının görüntüsünü alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.