Künye

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Cepyo Bilişim Hizmetleri Ticaret Şirketi

Faruk Doğu – Hüseyin Karadeniz

info@cepyo.com

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Onur Oraz

onur.oraz@cepyo.com

Yazı İşleri Müdürü

Selim Kaygısız

selim.kaygisiz@cepyo.com

Editörler / Editors

Mehmet ÇALIŞKAN m.caliskan@cepyo.com
Ramazan DOLMAZ r.dolmaz@cepyo.com
Kemal YILMAZ k.yilmaz@cepyo.com
Ahmet SARI s.ahmet@cepyo.com
Ahmet Soysal a.soysal@cepyo.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Selman Toprak

selman.toprak@cepyo.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Hüseyin Ayaz

huseyin.ayaz@cepyo.com

Mali Müşavir / financial advisor

Soner Kalender

muhasebe@cepyo.com

Reklam /  Advertise

Reklamlarınız için aşağıdaki mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
reklam@cepyo.com

Adres

Fatih Mah. 149. sokak  No:4/16 Esenyurt İstanbul

Tel: 0212 596 31 23

E-Mail

cepyo@gmail.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Sitemizde WordPress 5.2.2 alt yapısı kullanılmaktadır.

Sitemizdeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.cepyo.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Cepyo.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sgkhocasi.com ’a aittir.

Cepyo.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Cepyo.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Cepyo.com’da ki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Cepyo.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.