Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Koronavirüsüne Karşı Tedbir, Robot Garsonlar Görevde!


03.06.2020
391
Koronavirüsüne Karşı Tedbir, Robot Garsonlar Görevde!

Koronavirüsüne Karşı Tedbir, Robot Garsonlar Görevde! Tüm dünya genelinde etkili olan korona virüsü salgınına karşı tedbirler kapsamında her geçen gün bir yeni tedbir şekli karşımıza çıkmaktadır. Korona virüsüne karşı tedbiri elden bırakmayarak bulaş riskini mümkün olduğu en aza indirgemek adına ülkeler mümkün olan her yöntemi denemeye ve tedbiri elden bırakmamaya devam ediyor.

Korona virüsü salgını sonrasında bir ülke robot garson çalıştırmaya başlamış bulunuyor. Korona virüsüne karşı uygulanan tedbirler kapsamında Hollanda’da bulunan bir restoran temas ile bulaş riskini en aza indirgemek adına robot garson kullanmaya başlamış bulunmaktadır.

Covid-19’a Karşı Robot Garson Kullanımı Arttı!

Covid-19’a Karşı Robot Garson Kullanımı Arttı! Korona virüsüne karşı her geçen gün yeni bir uygulama ve tedbir ile gündeme gelen ülkeler bulunuyor. Bulaş riskini en aza indirgemek adına geçen haftalarda, Güney Kore’de bir kafede robot garson faaliyete başlatmış bulunuyordu. Çok geçmeden bir diğer ülke olan Hollanda’dan benzer bir haber geldi. Hollanda’nın Renesse kentinde bulunan bir restoran da robot garson uygulamasına geçtiğini belirtti.

Sosyal mesafe kurallarının uygulanmasında yardımcı olunması kapsamında geçilen robot garson uygulamasında, robot garsonlar müşterileri karşılayabiliyor, yemek servisi yaparak masada kalan bulaşıkları toplayabiliyorlar. Hollanda genelinde korona virüsü nedeni ile kapalı olan restoranlar tek tek açılmaya başlamış bulunmaktadır. Alınan yeni tedbirler ve kurallar kapsamında restoranların eskisi kadar müşteri ağırlayabileceği mümkün gözükmemektedir.

Valorant Ücretsiz Olarak Yayınlandı!

PlayStation Haziran Ayı Ücretsiz Oyunları Hangileri?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.