Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Koronavirüsü Aşısında Avustralya’da Önemli Gelişme Yaşandı!


27.05.2020
406
Koronavirüsü Aşısında Avustralya’da Önemli Gelişme Yaşandı!

Koronavirüsü Aşısında Avustralya’da Önemli Gelişme Yaşandı! Gelen son dakika bilgisine göre korona virüsü aşısı için sürdürülen çalışmalar doğrultusunda, aşı çalışmalarında önemli gelişmeler yaşanmış bulunuyor. Gelen bilgilere göre Avustralya aşı denemelerine resmen başlamış bulunuyor.

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan biyoteknoloji şirketi Novavax, Araştırma Müdürü olan Dr. Gregory Glenn, video konferans yöntemi ile gerçekleştirdiği toplantıda aşı denemelerine başladıklarını belirtmiş bulunuyor. Dr. Gregory Glenn, bir açıklama yaparak aşı çalışmalarının devam ettiğini ve aşı denemesinin ilk aşamasının birkaç gönüllü ile Avustralya’da başladığını belirtti.

Yapılan Aşı Çalışmaları Şu Şekilde Belirtildi!

Yapılan Aşı Çalışmaları Şu Şekilde Belirtildi! Yapılan aşı çalışmalarının ilk aşamasına başlandığını ve aşı denemelerinin ilk aşamalarının birkaç gönüllü ile Avustralya’da başladığını belirten doktor, sözlerine şu ifadeleri de eklemiş bulunuyor. Yapılan aşı çalışmalarında ilk aşama kapsamında “NVX-CoV2373” adı verilen aşının toplam olarak 131 adet gönüllüye yapılacağı belirtildi. Doktor bu aşama çerçevesinde aşının güvenirliğinin test edileceğini ve etkilerinin gözlemleneceğini belirtmiş bulunmaktadır.

Dr. Glenn, Novavax firmasının bu yıl içerisinde en az 100 milyon, 2021 yılı içerisinde de 1,5 milyar doz aşı üretebileceğini belirtti. Novavax firması tarafından yapılan açıklama neticesinde, Avustralya ülkesinin, Melbourne ve Brisbane kentlerinde yapılan aşı çalışmalarının Temmuz ayında sonuç alınması bekleniyor. Bundan sonraki ikinci aşamanın ise binlerde denek üzerinde Temmuz ayından sonra yapılması planlanmaktadır.

 İsveç 5G’ye Geçişini Tamamladı!

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.