Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Klipsch Ürünleri Artık Türkiye’de!


11.05.2020
464
Klipsch Ürünleri Artık Türkiye’de!

Klipsch Ürünleri Artık Türkiye’de! Korona virüsü salgını da olsa güzel ve yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bircom, yeni bir işbirliğine imza atmaya hazırlanmakta. Her boyutta ve her sektörden firmaya hizmet veren Bircom, dünyaca ünlü hoparlör tasarımcısı ve üreticisi Paul Wilbur Klipsch imzası taşıyan ürünlerinin distribütörlüğüne ev sahipliği yapmaya hazırlanmaktadır. Kullanıcıları için ihtiyaç ve amaçları doğrultusunda en iyi teknoloji deneyimi ile buluşan Bircom yeni imzalar atmaya hazırlanmaktadır. Bircom, Klipschorn başta olarak dünya genelinde ses getirmiş, hoparlör sisteminde kusursuzluğu taşımakta olan Paul Wilbur Klipsch’ın kumuş olduğu 1946 yılından beri ayakta olan Klipsch Group distribütörlüğüne imza atıyor.

“Ses ve ses üretimi ile ilgili teorilerimin yanlışlığı, yalnızca fizik yasaları değiştiğinde kanıtlanacaktır” diyen akustik öncüsü Paul Wilbur Klipsch’in ses tutkusu, müzikseverleri kendisine hayran bırakmış durumdadır. Amacı, evinin oturma odasında canlı bir orkestra performansının dinamiklerini ve heyecanını hissetmek olmak iken, günümüzde hala üretilmeye ve satılmaya devam eden imza atmış bulunmaktadır. Wilbur Klipsch tasarımları bu gün hala dünya çapında en iyi ses sistemleri arasında yer almaya devam ediyor.

Sinema Tutkunlarına Müjde Geldi!

Sinema Tutkunlarına Müjde Geldi! Yüzyılın markası olarak konumlandırılan marka, sinema hoparlöründen akıllarda oldukça büyük yer edinen ev sinema sistemlerine kadar oldukça kaliteli tasarımlar sunmaktadır. Zarif ses çubuklarından başlayarak, güçlü ve taşınabilir kablosuz hoparlöre ve gezegendeki en konforlu stüdyo kalitesinde kulak içi monitörlere kadar hayatı çok daha canlı ve gerçekçi yaşanmasını sağlayan kalite sunmaktadır. Kaliteli ses cihazları, kablosuz sistem, ev sinema sistemi ve taşınabilir ürünlerde dahil olarak her tüketici ve profesyonel uygulamaya hoparlör ve kulaklık tasarımlarıyla tanışmaya hazır olun. Konfor, tasarım, verimlilik, efsanevi akustik ve niteliğin mükemmel birleşimi şimdiye kadar gördüklerinizin hepsini unutturacak bir şıklığa sahip olmaktadır.

Evde sinema keyfi, Klipsch ürünleri ile birlikte daha da keyifli hale gelecek. Eşsiz ses çubuğu sistemlerinden, Bar 40, Bar 48 gerçeğine en yakın, daha çok sürükleyici bir ev sinema sistemi sunuyor. Klipsch Groove taşınabilir hoparlör, küçük tasarlanan formu ve uzun pil ömrü ile oldukça şaşırtıcı bir ses kalitesi sunmaktadır. Markaya ait bir diğer hoparlör seçeneği olan Groove serisi olmaktadır. Stil ve işlevselliği bir arada sunan Heritage Groove, gerçek ahşap kaplama tasarımı ile yüzyılın ortalarında yolculuğa çıkarken modern çizgisinden de ödün vermemektedir.

Apple Watch Series Panik Atağı Olanları Tespit Edecek!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.