Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
305
Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 28 Mart 2021 tarihine kadar Ankara ilimizde bulunan Kentpark AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 200TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Kentpark AVM BMW Araba Çekiliş kampanyasına katılmak için 28 Mart 2021 tarihine kadar Türkiye Ankara ilimizde yer alan Kentpark AVM içerisindeki mağazalardan toplamda 200TL ve katlarında alış veriş yapılması yeterlidir. Yapılan alışveriş işleminin ardından, yapılacak olan çekiliş işleminde hediye olarak verilecek olan ürünler aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 1 Adet; BMW X2 sDrive 16d M Sport X Araba

Kentpark AVM, BMW Araba Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Kentpark AVM, BMW Araba Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Belirtilen tarihler arasında Türkiye Ankara ilimizde bulunan Kentpark Alışveriş Merkez içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 200TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Kentpark AVM içerisinde yer alan banka ve bankamatik işlemleri, döviz işlemleri, TL dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, tobacco shoptan yapılan alışverişler ve şans oyunları kampanyaya dahil değildir. Kentpark AVM’de yer alan mağazalardan yapılan her 200TL değerinde alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir. Yapılan alış veriş işleminin ardından AVM içerisindeki danışma bankosuna ibraz ederek onaylatan müşterilere ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Migros Duracell Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kentpark AVM, BMW Araba Çekilişi Kampanya Detayları

 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası, Kentpark Alışveriş Merkezi İşletmecilik ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 23.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası, 30.11.2020 – 28.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılmak için 28 Mart 2021 tarihine kadar Ankara ilimizde bulunan Kentpark AVM içerisinde yer alan mağazalardan toplamda 200TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında, Kentpark AVM içerisinde yer alan banka ve bankamatik işlemleri, döviz işlemleri, TL dakika yüklemeleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, tobacco shoptan yapılan alışverişler ve şans oyunları kampanyaya dahil değildir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılan ve Kentpark AVM’de yer alan mağazalardan yapılan her 200TL değerinde alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılarak, yapılan alış veriş işleminin ardından AVM içerisindeki danışma bankosuna ibraz ederek onaylatan müşterilere ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 3 Nisan 2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünlerden 1 kişi BMW X2 sDrive 16d M Sport X Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 563.900TL olmaktadır.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında yapılan çekilişte hediye kazanan talihliler 7 Nisan 2021 tarihinde Milliyet Gazetesi’nde yayımlanacaktır.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında, e-fatura sistemine tabi olan mağazalardan kaşeli fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan Asil talihliler 22.04.2021 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 07.05.2021 tarihine kadar kazanılan ikramiye için başvuruda bulunabilirler.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

ING İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Migros Gillette Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.