Cepyo | Tarifeler ve Paketler

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
395
İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak isteyen herkes 16 Mart 2021 tarihine kadar Hilitown İzmir Karşıyaka AVM içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplam 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapmaları gerekmektedir. İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasına katılmak için 16 Mart 2021 tarihine kadar, Hilltown İzmir Karşıyaka AVM içerisinde bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde toplamda 150TL ve katlarında alış veriş yapılması gerekmektedir. Yapılan alış veriş işleminin ardından, alış verişin fişini, faturasını ya da e-faturasının fotoğrafını çekerek ShopLink uygulamasından göndermek yeterli olacaktır. Yapılacak çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek ürünler aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Harley Davidson Street Rod Motorsiklet

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekilişine Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanyaya katılmak için belirtilen tarihler arasında Türkiye İzmir ilimizde yer alan Hilltown Karşıyaka AVM içerisinde bulunan mağazalardan ayı gün içinde 150TL ve katlarında alış veriş yapması gerekmektedir. Aynı gün içerisinde toplamda 150TL tutarında alış veriş yapan IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan ya da tabletlerden ücretsiz olarak indirecekleri ShopLink uygulamasına yapılan alış veriş fiş, fatura ya da e-faturaları yüklemeleri gerekmektedir. Yapılan alış verişin ardından akıllı cihazlara indirilecek olan ShopLink uygulamasına ad, soyad, adres, telefon, e-mail ve gerekli olan diğer bilgiler ile üye olunması gereklidir. ShopLink uygulamasına üyelik işlemi esnasında yapılan alışveriş fiş, fatura ya da e-faturanın fotoğrafının tamamının görünmesi ve net olması gereklidir. ShopLink uygulamasına yüklenilen fiş, fatura ya da e-faturanın kontrolünün ardından 150TL tutarında alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Axess Karta Özel Spotify ve Netflix Ödemesine 30TL Hediye Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekilişi Kampanya Detayları

 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası, Altunizade Gayrimenkul Yatırım İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 28.10.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası, 16.11.2020 – 16.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasına katılmak için belirtilen tarihler arasında Türkiye İzmir ilimizde yer alan Hilltown Karşıyaka AVM içerisinde bulunan mağazalardan ayı gün içinde 150TL ve katlarında alış veriş yapması gerekmektedir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında yapılan alış veriş işleminin ardından, alış verişin fişini, faturasını ya da e-faturasının fotoğrafını çekerek ShopLink uygulamasından göndermek yeterli olacaktır.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında yapılan her 150TL alış verişe 1 çekiliş hakkı vrilecektir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında aynı gün içerisinde toplamda 150TL tutarında alış veriş yapan IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlardan ya da tabletlerden ücretsiz olarak indirecekleri ShopLink uygulamasına yapılan alış veriş fiş, fatura ya da e-faturaları yüklemeleri gerekmektedir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında yapılan alış verişin ardından akıllı cihazlara indirilecek olan ShopLink uygulamasına ad, soyad, adres, telefon, e-mail ve gerekli olan diğer bilgiler ile üye olunması gereklidir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında ShopLink uygulamasına üyelik işlemi esnasında yapılan alışveriş fiş, fatura ya da e-faturanın fotoğrafının tamamının görünmesi ve net olması gereklidir.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 22.03.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işleminin ardından 1 kişi hediye olarak Harley Davidson Street Rod 2020 Model Motosiklet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 86.642TL olmaktadır.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasında hediye ürün kazanan talihliler 24.03.2021 tarihinde Yenigün Gazetesi’nde İzmir baskısında yayımlanacaktır.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Qumpara BP Playstation 4 Çekiliş Kampanyası

Getir Elidor Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Shell 1.500.000TL Değerinde Hediye Yakıt Veriyor!

Albaraka Türk 1.000TL Değerinde World Puan Çekiliş Kampanyası

Nestle Hepsiburada Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.