Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Instagram’da İçerik Üreticisi Canlı Yayında Para Kazanacak!


21.10.2020
342
Instagram’da İçerik Üreticisi Canlı Yayında Para Kazanacak!

Instagram’da İçerik Üreticisi Canlı Yayında Para Kazanacak! Instagram kullanıcılarına yepyeni bir haber daha geldi. Instagram tarafından yepyeni bir uygulama daha kullanılmaya başlanacak. Instagram üzerinde canlı yayında Rozetler’in, aralarına Türkiye’nin de bulunduğu pek çok ülkede 50 bin adeti aşkın içerik üreticisinin kullanıma sunulduğu açıklanmış bulunmaktadır. Canlı Yayın’da Rozetler, içerik üreticilerine takipçileri ile birlikte daha derin bir etkileşim kurmaktadır. Bu durumda da aynı zamanda da takipçilerin gelir elde etmesine imkan tanıma fırsatı sağlayacaktır.

Instagram Kullanıcıları Nasıl Para Kazanacak?

Instagram Kullanıcıları Nasıl Para Kazanacak? Instagram üzerinde Rozetleri kullanıma açan içerik yöneticilerinin Canlı Yayın yorumları altında bir rozet satın alma butonu yerleştirilecek. İnsanlar bu butona tıklayarak Rozet seçebilecekleri gibi, Google Play ve Apple Store’da yönlendirmeleri takip ederek satın alabileceklerdir. Bu kapsamda bir içerik yöneticisinin canlı yayın esnasında Rozet satın alan insanlar, yorum kısmında isimlerinin yanında çıkan Rozet ile öne çıkacaktır. Aynı zamanda içerik üreticisinin Rozet sahipleri listesinde yer almak ve özel bir kalp ikonlu erişime sahip olmak gibi özelliklere de erişilebilecek.

Instagram bu dönemde içerik üreticileri için daha fazla destek olmak adına, Kasım ayından itibaren belirli bir süre boyunca içerik üreticilerine, Rozetler ile elde ettikleri gelire eşit miktarda destekte bulunacaklardır. Instagram bu sayede içerik üreticilerinin, Instagram üzerinden daha fazla gelir elde edebilmesi adına yeni araçlar sunma vizyonunun bir parçası olduğunu ve geri bildirimler doğrultusunda da Rozetler’in daha fazla içerik üreticisinin kullanımına sunulmasının planlandığı belirtildi.

Huawei Tarafından Beklenen Telefon Ortaya Çıktı!

YouTube Yanlış Bilgi Aktaran Videoları Tek Tek Engelleyecek!

POCO X3 NFC Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Facebook İçin Yeni Mesaj Şifreleme Sistemine Büyük Tepki Geldi!

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.