Cepyo | Tarifeler ve Paketler

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözüm Yolları!


25.01.2021
126
İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözüm Yolları!

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası ve Çözüm Yolları! İnstargam en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olmaktadır. Her sosyal medya platformlarında olduğu gibi zaman zaman İnstagram üzerinde de birtakım sıkıntılar yaşanabilmektedir. İnstagram akış yenilenemedi hatası da bu sıkıntılar arasında yer almaktadır. İnstagram akış yenilenemedi hatası birçok kişi tarafından alınan hataların başında yer almaktadır. İnstagram akış yenilenemedi hatası, İnstagram tarafından yapılan en son güncelleme işleminin ardından daha sık olarak kullanıcıların karşısına çıkmaya başlamış bulunmaktadır. İnstagram akış yenilenemedi gibi sorunun ortaya çıkması ile ilgili olarak gidilebilecek çözüm yollarını sizler için yazımızda belirtmiş bulunmaktayız. İnstagram akış yenilenemedi hatası alıyor iseniz bu sorunun ortaya çıkmasının en büyük nedeni ana sayfanın sürekli olarak yenilenememesinden kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar akışın yenilenememesinden dolayı İnstagram üzerinde paylaşılan son konuları görüntülemek adına sayfayı yenileme yaptıklarında, İnstagran akış yenilenemedi hatası ile karşı karşıya kalırlar.

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatasının Nedenleri Nelerdir?

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatasının Nedenleri Nelerdir? İnstagram sosyal medya platformu üzerinde akış yenilenemedi gibi bir hata almanızın en büyük nedenlerinden bir tanesi, İnstagran tarafından yapılan en son güncelleme işlemi olmaktadır. Akış yenilenememe hatası İnstagram ve Facebook hesaplarının birbirine bağlı olması durumunda ise daha da sıklıkla görülmektedir. Platform üzerinde paylaşılanların görüntülenememesi ve yeni paylaşımların akış esnasına yenilenememe durumu İnstagran tarafından henüz resmi bir şekilde açıklanmış bulunmamaktadır. Buna karşın tespit edilen İnstagram üzerinde Akış yenilenemedi hatası ile karşılaşılmasının nedenleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

İnternet Bağlantısının Zayıf ya da Hiç Olmaması

İnternet Bağlantısının Zayıf ya da Hiç Olmaması, İnternet bağlantınızın zayıf olması ya da bazı durumlarda hiş olmaması İnstagram üzerinde akışın yenilenmemesine sebep olabilmektedir. İnternet bağlantınızın geri gelmesi durumunda İnstagram gereken veriyi alarak en son güncel paylaşılan verileri görüntülemenize ya da wifinizin açık olmaması durumunda da akışınızın yenilenmemesine sebep olmaktadır.

Cep Telefonum Şarj Oluyor Fakat Dolmuyor? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Telefon Ön Belleğini Temizleme

Telefon Ön Belleğini Temizleme, Kullanmış olduğunuz telefonun mobil arama geçmişini ve çerezleri silmek etkili yöntemler arasında olabilmektedir. Telefonunuzda kullandığınız arama motorunun ayarlar kısmından, geçmişi ve çerezleri silmek hatanın ortadan kalmasına yardımcı olabilmektedir. Bazen de DNS sorunları da bazen İnstagram akış yenilenmemesi durumuna neden olabilir.

İnstagram Kaynaklı Sorunlar

İnstagram Kaynaklı Sorunlar, Bazen İnstagram üzerinde yapılan bazı güncelleme işlemleri de İnstagraın akış yenilenmemesi gibi hatalara sebep olmaktadır. İstagram kullanıcıları için bu durumda en çok tavsiye edilen yöntem ise uygulamayı kaldırıp yeniden kurmak olmaktadır.

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü!

İnstagram Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü! İnstagram üzerinde akış yenilenmedi hatası çözümü için aşağıda verilen adımları sırası ile uygulayabilirsiniz.

  • Cep telefonunuzun mobil verisini kapatarak Wi-Fi ile bağlantı kurmalı ve DNS ayarlarını değiştirerek tekrar denemelisiniz.
  • İnstagran uygulamasını cep telefonunuzdan silip, tekrar kurmayı denemelisiniz,
  • Cep telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp, telefonunuz fabrika ayarlarına döndürerek tekrar uygulamayı yükleyerek kullanmayı denemelisiniz.

Android Cihazlar için Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü!

Android Cihazlar için Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü! Android cihazlar için İnstagram üzerinde akış yenilenemedi çözümü için aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir.

  • Ayarlar, Kablosuz, Wi-Fi bağlantısı, uzun süre pencere açılana kadar basılı tutunuz, Ağı değiştir, Gelişmiş seçenekleri göster, İP Ayarlarını statik yapınız, DNS 1 yerine 8.8.8.8, DNS 2 yerine de 8.8.4.4 yazıp kayıt ediniz.

İOS Cihazlar için Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü!

İOS Cihazlar için Akış Yenilenemedi Hatası Çözümü! İPhone telefonlarda da İnstagram akış yenilenemedi çözümü için yapılması gereken adımlar da aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Ayarlar, Wi-Fi, adımını izleyerek kullanılan Wİ-Fi’ye bağlanılmalıdır.
  • Bağlanılan Wi-Fi ile DNS yazan kısma Google ait DNS Adresi olan 8.8.8.8 yazarak DNS adresini değiştirebilirsiniz.

Bilgisayardan İnstagrama Fotoğraf ve Video Yükleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Cep Telefonu Açıkken Kapalı Gösterme Nasıl Yapılır?

Güzel Rüyalar Görebilmek İçin Okunacak Dua Hangisidir?

Cam Üretimi Nasıl Yapılır?

Çok İstenilen Birşey İçin Dilek Duası Nedir?

Zoom Şifresini Unuttum Ne Yapmam Gerekiyor?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.