Cepyo | Tarifeler ve Paketler

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası


09.01.2021
252
İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına katılmak için yapmanız gereken sadece belirtilen tarihler arasında İnegöl AVM içerisinde bulunan mağazalardan 150TL ve katlarında alış veriş yapmak olmaktadır. İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası kapsamında Türkiye Bursa ilimizde bulunan İnegöl AVM içerisinde bulunan mağazalardan 15 Şubat 2021 tarihine kadar 150TL ve katlarında alış veriş yapmanız gerekmektedir. Gerçekleşen alış veriş işleminin ardından ise yapılacak olan çekiliş işlemi ile hediye olarak dağıtılacak olan ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; Lenovo IP3 Laptop
 • 5 Adet; Beko Televizyon
 • 5 Adet; Anker Eufy Robovac 35C Akıllı Robot Süpürge
 • 5 Adet; Alcatel Cep Tablet

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında, kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında Türkiye Bursa ili İnegöl İlçesinde bulunan İnegöl AVM içerisinde bulunan mağazalardan 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir. İnegöl AVM içerisinde gerçekleştirilen fakat yapılan kampanyaya dahil olmayan işlemler ise AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, banka ve ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyun harcamaları, mobil ve sabit telefon ödemeleri, internet fatura ödemeleri, ürün değişimi ve hediye çeki harcamaları olmaktadır. İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılan alış veriş işleminin ardından da kampanya standına giderek fiş ya da faturalarını ibraz etmeleri gerekmektedir. Kampanya standına yapılan ibrazların ardından çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı alabileceklerdir. İnegöl AVM Çekiliş kampanyası kapsamında alışveriş yaptıktan sonra katılımcı eğer talep ederse çekilişe katılım işlemini, inegölavmkampanya.com internet adresi üzerinden açılan sayfa üzerine gerekli bilgilerin girilmesinin ardından yapılan alış veriş fiş ya da faturanın gereken alana yükleyerek çekilişe katılım sağlayabilecektir. Gerçekleştirilen yükleme işlemi ardından gerekli kontroller sağlandıktan sonra yapılan her 150TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnegöl AVM Çekilişi Kampanya Detayları  

 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası, Fiba-Suma Adi Ortaklığı tarafından Milli Piyango İdaresinin 10.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası, 14.12.2020 – 14.0.22021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına katılmak için Türkiye Bursa ili İnegöl İlçesinde bulunan İnegöl AVM içerisinde bulunan mağazalardan 150TL ve katları şeklinde alış veriş yapılması gerekmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında AVM içerisinde gerçekleştirilen fakat yapılan kampanyaya dahil olmayan işlemler ise AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, banka ve ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek alımları, şans ve talih oyun harcamaları, mobil ve sabit telefon ödemeleri, internet fatura ödemeleri, ürün değişimi ve hediye çeki harcamaları olmaktadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılan alış veriş işleminin ardından da kampanya standına giderek fiş ya da faturalarını ibraz etmeleri gerekmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında kampanya standına yapılan ibrazların ardından çekilişe katılım no, ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı alabileceklerdir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında alışveriş yaptıktan sonra katılımcı eğer talep ederse çekilişe katılım işlemini, inegölavmkampanya.com internet adresi üzerinden açılan sayfa üzerine gerekli bilgilerin girilmesinin ardından yapılan alış veriş fiş ya da faturanın gereken alana yükleyerek çekilişe katılım sağlayabilecektir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilen yükleme işlemi ardından gerekli kontroller sağlandıktan sonra yapılan her 150TL tutarındaki alış verişe 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemi 23.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemini ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 5 kişi Lenovo IP3 Laptop kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.600TL olmaktadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemini ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 5 kişi Beko Televizyon kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.299TL olmaktadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemini ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 5 kişi Anker Eufy Robovac 35C Akıllı Robot Süpürge kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 2.999TL olmaktadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işlemini ardından da hediye olarak dağıtılacak olan ürünlerden 5 kişi Alcatel Cep Tablet kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 759TL olmaktadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında katılım esnasında sunulan bilgilerin doğruluğu ve yeterliliği katılımcının sorumluluğundadır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitesi üzerinden yapılan alış verişler kampanyaya dahil değildir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 26.02.2021 tarihinde Hürriyet Bursa Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 13.03.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 28.03.2021 tarihine kadar gerekli evraklar ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihlere kadar hediyelerini teslim almaları gerekmektedir.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasında hediye tesliminde bilgisayar çıktısının ibrazı zorunludur.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • İnegöl AVM Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Gebze Center Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Qumpara ABC Deterjan Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

Taurus AVM Çekiliş Kampanyası

Armada AVM Volkswagen T-Roc Çekiliş Kampanyası

2020 İstMarina AVM 100.000TL Çekiliş Kampanyası

Regal Büyük Çekiliş Kampanyası

Sultan Market Hyundai Çekiliş Kampanyası

ING Mobil Trendyol Hediye Çeki Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.