Cepyo | Tarifeler ve Paketler

İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası


18.01.2021
352
İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası

İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası ile Vodafone aboneleri kazanmaya devam ediyor. Vodafone düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında Vodafone faturalı abonelerinin yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor. Öyle ki Vodafone CEPTETEB ile ortak bir kampanya düzenlemiş ve bu kampanya doğrultusunda da abonelerinin CEBTETEB üyesi olmalarına karşılık faturalarında geçerli % 20 indirim kullanım hakkı sağlamış bulunmaktadır. Vodafone CEBTETEB ile ortaklaşa hazırlamış oldukları kampanya kapsamında, Vodafone abonelerinin CEBTETEB kullanıcısı olması karşılığında, abonelerin 12 ay boyunca fatura tutarlarında % 20 indirim hakkı kazanacaklardır.

Vodafone abonelerine sevindirici bir haber daha gelmiş bulunuyor. Vodafone Faturalı abonelerinin CEBTETEB kullanıcısı olmaları durumunda, fatura tutarları üzerinden % 20 indirim kazanma hakkı elde edeceklerdir. Üstelik Vodafone Faturalı aboneleri belirtilen % 20 indirim tutarından 1 yıl boyunca faydalanabileceklerdir. Düzenlenen kampanya kapsamında ilk kez CEBTETEBLİ olan ve yeni Vodafone Faturalı abonesi olan kullanıcılar için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Belirtilen kampanyaya katılmak için ilk olarak Vodafone Faturalı abonesi olmanız gerekmektedir. Ardından da Vodafone abonesi olan kullanıcıların CEBTETEB üyesi olması gerekmektedir. Bu şekilde CEBTETEB’li olan Vodafone aboneleri 12 ay boyunca faturalarının % 20’sini ödemezler.

İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

İlk Kez CEBTETEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında ilk kez CEBTETEB’li olanlara % 20 indirim hakkından faydalanmak için ilk olarak Vodafone Faturalı abonesi olmaları gerekmektedir. Vodafone Faturalıya yeni gelen aboneler yönelik olarak hazırlanan kampanyadan, Vodafone faturalı abonesi olanların CEBTETEB kullanması zorunlu olmaktadır. Vodafone Faturalı hat alan ya da numarasını taşıyan abonelerin, aktivasyonlarını tamamladıkları zaman onay ekranına gelecek olan SMS içerisinde yer alan davet kodu ile birlikte cebteteb.com.tr internet adresi üzerinden hesap açmak için başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. CEBTETEB üzerinden başvurularını tamamlayan aboneler banka yetkililerince ziyaret edileceklerdir. Abonelerin bu ziyaret esnasında banka kartlarını ve bankacılık sözleşmelerini teslim aldıktan sonra telefonlarına CEBTETEB Mobil uygulamasını indirerek giriş yapmaları gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından ilk fatura ile birlikte % 20 indirim hakkı faturalarınızda kullanılmaya başlanabilecektir.

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası, hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanya Detayları

  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası, Yeni Vodafone Faturalı abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanya kapsamında abonelerin ilk 12 ay boyunca faturalarının % 20’lik kısmı indirilecektir.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen bireylerin ilk olarak Vodafone Faturalı abonesi ardından da CEBTETEB abonesi olmaları gerekmektedir.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasından ilk defa Vodafone’lu ve CEBTETEB’li olanların bu kampanyadan faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyası aboneler için en fazla 12 ay geçerli olmaktadır.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin hatlarına gelecek olan kısa SMS aktivasyon kodu ile CEBTETEB aboneliği başlatmaları gerekmektedir.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasında sunulacak olan % 20 indirim tutarından faydalanmak isteyen abonelerin fatura tutarları 100TL ve altında olması gerekmektedir.
  • İlk Kez CEBTEB’li Olanlara 12 Ay Vodafone Faturalarında % 20 İndirim Kampanyasında Vodafone ve TEB bankasının kampanya ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkı mevcut olmaktadır.

Vodafone’a Gelene İlk 3 Ay % 15 İndirim Kampanyası

Vodafone Dijital Kadın Kampanyası

2020 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.