Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası


29.12.2020
224
Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası

Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, Gerçekleştirilen yeni yıl kampanyasına katılmak için 3 Ocak 2021 tarihine kadar Huawei AppGallery’ i ücretsiz bir şekilde akıllı cep telefonlarına ya da tabletlerine indirmeleri gerekmektedir. Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan hediye çekilişine katılmak için belirtilen tarihler arasında Huawei AppGallery’i ücretsiz olarak akıllı cep telefonlarına ya da tabletlerine indirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek gerekmektedir. İndirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin ardından Huawei ID’si oluşturulması gerekmektedir. Oluşturulan Huawei ID’sinin ardından da cep telefonu ya da AppGallery’de yer alan aplikasyonlar arasından herhangi bir tanesini indirdikten sonra hediye çarkını çevirmek yeterli olacaktır. Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediye içerikleri aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

 • 5 Adet; Huawei Hediye Paketi

Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya doğrultusunda kampanyaya katılmak için, sadece belirtilen aplikasyonları indirmek yeterli olmamaktadır. Kampanya doğrultusunda katılım işlemi için aplikasyon indirilmesi ve ardından çarkın çevrilmesi, ayrıca karılım formunun da eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Kampanyada katılım formunun doldurulmasının ardından ilk katılımda tamamlanmasının ardından çekilişe katılım hakkı verilecektir. Düzenlenen kampanya dönemi içerisinde ilk katılım işleminde katılım formu doldurulması yeterli olmaktadır.

Teknosa Bilgi Güncelleme Samsung Galaxy S20 Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Huawei Yeni Yıl Çekilişi Kampanya Detayları

 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, Türkiye Huawei Telekomünikasyon Dış Tic. Ltd. Şti. adına Milli Piyango İdaresinin 15.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası, 21.12.2020 – 03.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılmak için Huawei AppGallery’ i ücretsiz bir şekilde akıllı cep telefonlarına ya da tabletlerine indirmeleri gerekmektedir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılım için İndirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin ardından Huawei ID’si oluşturulması gerekmektedir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında oluşturulan Huawei ID’sinin ardından da cep telefonu ya da AppGallery’de yer alan aplikasyonlar arasından herhangi bir tanesini indirdikten sonra hediye çarkını çevirmek yeterli olacaktır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyası doğrultusunda katılım işlemi için aplikasyon indirilmesi ve ardından çarkın çevrilmesi, ayrıca karılım formunun da eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında katılım formunun doldurulmasının ardından ilk katılımda tamamlanmasının ardından çekilişe katılım hakkı verilecektir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekilişe katılım 20 adet ile sınırlı olmaktadır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında çekiliş işlemine katılmak için daha önce indirilmemiş bir aplikasyon indirmek gereklidir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında katılımcılarının bilgilerin herhangi birinin eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında katılımcılarının bilgilerinin doğruluğunun ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında gerçekleştirilecek çekiliş işlemi 08.01.2021 tarihinde yapılacaktır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak hediyelerden 5 kişi Huawei Hediye Paketi kazanacaktır. Paket bedeli 24.374TL olmaktadır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 13.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp hediye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Huawei Yeni Yıl Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Lifebox İPhone Çekiliş Kampanyası

Parke Profil Volkswagen Transporter Çekiliş Kampanyası

fizy İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Tecno Mobil Seat Çekiliş Kampanyası

Arcadium AVM City Coco Çekiliş Kampanyası

Galatasaray Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Turkcell Dergilik 2020 Çekiliş Kampanyası

Fenerbahçe Nesine.com Çekiliş Kampanyası

Tıkla Gelsin Burger King PlayStation 5 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.