Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Tanıttı!


09.09.2019
605
Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Tanıttı!

Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Tanıttı! Teknoloji piyasasında her geçen gün sağlam adımlarla ilerleyen Huawei yeni telefon donanım cihazı tanıtımı gerçekleştirdi. Huawei, yeni FreeBuds 3 kablosuz stereo kulaklıklarını Berlin’deki IFA 2019 teknoloji fuarında duyurdu. Özel Kirin A1 yongasıyla güçlendirilen FreeBuds 3, bakın hangi özelliklerle birlikte geliyor?

Huawei adını artık neredeyse tüm dünyada duyurmayı başarmış bir şirkettir. Piyasada sonradan katılmasına rağmen neredeyse artık adını zirvedeki şirketlerle birlikte yazdırmayı başarmış durumdadır. Adını ilk olarak akıllı cihazlarda duymamıza rağmen artık akıllı cihaz donanımlarında da sıkça duyacağız gibi duruyor. Teknoloji dünyasında kendini sürekli geliştirmeye devam ederse adını daha çok uzun yıllar duyacağız.

Huawei FreeBuds 3 kulaklıkları Kirin A1 çipi, giyilebilir teknolojiler pazarı için özel tasarlanmış ilk çip olma özelliğine sahip. Kirin A1, 4,3 mm x 4,4 mm boyutlarındaki küçük kaplama alanı sayesinde karmaşık işlemleri verimli ve güçlü bir şekilde yapabiliyor. Huawei FreeBuds 3 kulaklıkları, dünyanın ilk BT 5,1 ve BLE 5,1 destekli giyilebilir yongası olan Kirin A1, FreeBuds 3’ün sağlamlık ve bağlantı kolaylığı için önemli bir bileşen. İletişim alanındaki akıllı adaptif frekans atlamalı teknolojinin getirdiği Huawei’nin yeni nesil Bluetooth sinyal seçim algoritması ile birleştiğinde, Kirin A1, Wi-Fi gibi 2.4GHz sinyalinden etkilenen frekans bantlarını dinamik olarak belirleyebilir ve serbest bir kanala atlayabilir. Bu özellik, çevresel değişikliklere hızlı bir şekilde adapte olmasını ve daha yüksek parazit önleyici yetenekler elde edilmesini sağlıyor.

Huawei’nin kendinden eşzamanlı ve çift kanallı Bluetooth’u, kablosuz kulaklığa gerçek stereo sesin getirilebilmesini sağladı. Huawei’nin kendi geliştirdiği çift kanallı senkron teknolojisi, iki kulaklığın sol ve sağ ses kanallarına iletilen ses sinyalini doğrudan akıllı bir cihazdan almasına izin verirken, cihaz ve iki kulaklık arasında parazitsiz doğrudan iletişim kurulmasını sağlıyor. Kendi geliştirdiği çift kanallı senkronize iletim modu kullanan kulaklığın gecikme süresi 190ms ultra düşük seviyede kalıyor ve FreeBuds 3’ü, sürükleyici bir oyun deneyimi için anında akustik geri bildirim isteyen oyuncular için daha iyi bir kablosuz kulaklık haline getiriyor.

Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Yeni Estetik Tasarımlı

Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Yeni Estetik Tasarımlı, HUAWEI FreeBuds 3, cebe rahatça sığacak ve avuç içine kolayca oturacak şekilde tasarlanmış yuvarlak bir şarj çantası içinde satışa sunuluyor. Ergonomik yuvarlatılmış eğrisi ve doğal açık oturuş tasarımı ile HUAWEI FreeBuds 3 kulaklık, dinleyicilerin isterlerse saatlerce kulakta tutmasını sağlayan konforlu ve sağlam bir kullanım sağlıyor. Şık tasarımlı HUAWEI FreeBuds 3, parlak siyah ve parlak beyaz kaplamalarla tamamlanan minimal ancak modern bir tasarım sunuyor.

Estetik, ergonomik ve akustik faydaya sahip yeni form faktörleri üzerinde yapılan araştırmalar, HUAWEI FreeBuds 3 için Dolphin Bionic Design’ı ortaya çıkarttı. Bu tasarım, kulakta biraz daha derine oturabilme yeteneği ile birlikte, dinleyici için ses kalitesinde belirgin bir iyileşme sağlıyor.

Dışarıdan Gürültüye Kesin Çözüm

Dışarıdan Gürültüye Kesin Çözüm, Huawei, Kirin A1 yongası için gelişmiş bir Ses Dijital Sinyal İşlemcisi geliştirdi. Yonga, ses işleme frekansında sunduğu 356 MHZ’e varan oranları ile endüstriye öncülük ediyor. Hassas ve gerçek zamanlı 3A çağrı gürültü azaltma algoritması, HUAWEI FreeBuds 3’ün diğer tarafın daha net duymasını ve yüksek kaliteli bir çağrı deneyimi yaratmasını sağlamak için çevre gürültüsünü etkin bir şekilde azaltmasını sağlıyor.

HUAWEI FreeBuds 3, hem çağrı gürültüsünü azaltma hem de gerçek zamanlı aktif gürültü azaltma özelliğini destekleyen ilk Open-fit TWS kulak içi kulaklık. Kulak kanalının simülasyonuna dayanarak, gürültü azaltma sinyalinin çıkış frekansı ve yoğunluğu, farklı kulak kanalı şekilleri için ayarlanarak aktif gürültü azaltma etkisi elde edilir. FreeBuds 3 kutusu, kablosuz şarj özelliğine sahip olduğu için hem kablosuz şarj cihazları ile hem de ters kablosuz şarjı destekleyen akıllı telefonlar şarj edilebiliyor. Kirin A1 çipinin yüksek verimli güç tüketimini kullanan HUAWEI FreeBuds 3, tek bir şarjla dört saatlik, şarj kutusunun yanında kullanıldığında toplam 20 saatlik çalma süresi sağlayabiliyor.

Telefonunuzun Duvar Kağıdını Siyah Yapın Farkı Görün!

Hotspot Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Instagram’da TBT Nedir? Neden Kullanılır?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.