Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei Y5P Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


03.07.2020
200
Huawei Y5P Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei Y5P Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Huawei markası piyasalarda henüz çok köklü olmamasına karşın en çok bilinen ve en çok satılanlar arasında yerini almış akıllı cihaz piyasasında bilinen marka olmayı başarmıştır. Huawei model akıllı cihazlar en çok satan akıllı cihazlar gibi şık tasarımları ve kullanım açısından da oldukça basite indirgenmiş bir teknolojiye sahiptir.

Huawei Y5P cihazın ekran görüntüsünü almak, diğer modellerinde olduğu gibi oldukça basit bir yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Akıllı cihaz piyasasında cihazlar içerisinde en çok aranan özellikler arasında ekran görüntüsünü alma işlemi de yer almaktadır. Akıllı cihaz piyasası içerisinde neredeyse artık ekran görüntüsünü alamayan cihaz bulunmamaktadır. Fakat akıllı cihazlar arasında ekran görüntüsünü alma şekli birbirlerinden farklılıklar gösterebilmekte. Huawei Y5P model cihazın ekran görüntüsünü almak için kullanılan yöntemi aşağıda belirtilmiş bulunmaktadır.

Huawei Y5P Ekran Görüntüsü Alma

Huawei Y5P Ekran Görüntüsü Alma, Huawei marka cihazlarda ekran görüntüsünü almak oldukça basit bir şekilde uygulanmaktadır. Huawei cihazlar ile ekranınızda yer alan herhangi bir görüntüyü alabilir ve cihazın içerisinde anında galerisine kaydedebilirsiniz.

Huawei Y5P model akıllı cihazlarda ekran görüntüsünü alabilmek için iki yöntem bulunmaktadır. ilk yöntem diğer akıllı cihazlarda olduğu gibi tuş kombinasyonlarını kullanarak gerçekleştirilen yöntem olmaktadır.  Huawei Y5P model cihazın Ses Kısma ve Güç düğmesine aynı anda basılı tutmanız ekran görüntüsünü almak için yeterli olmaktadır. Bu şekilde bir ya da iki saniye basılı tuttuğunuzda denklaşörden gelen ses işleminizin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini belirtmektedir.

Huawei Y5P model akıllı cihazlarda ekran görüntüsü almak için kullanılan bir diğer yöntem de Knuckle-Sense özelliği olmaktadır. Belirtilen özellik ile parmağınızın eklem yerini görüntüsünü almak istediğiniz ekranın üzerine iki kez dokundurarak istediğiniz ekranın görüntüsünü alabilirsiniz. Ayrıca parmağınızın eklem yeri ile ekrana daire çizerek ekranın belli bir alanının ekran görüntüsünü almanız mümkün olmaktadır. Aldığınız ekran görüntülerine cihazınızın galerisinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

LG G5’te Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Samsung Galaxy Grand Prime Ekran Görüntüsü Alma

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.