Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei Sound X Akıllı Hoparlör Artık Piyasada!


29.03.2020
496
Huawei Sound X Akıllı Hoparlör Artık Piyasada!

Huawei Sound X Akıllı Hoparlör Artık Piyasada! Huawei P40 etkinliği ile birlikte tanıtılmış olan Huawei Sound X akıllı hoparlör özellikleri ve içerikleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarmış bulunmaktadır. Huawei Sound X akıllı hoparlörün tasarımcıları, Devialet Phantom ve Phantom Reactor tasarımcıları olan lüks hoparlör üreticisi Devialet ile ortak çalışma sonucu olarak geliştirilmiş bulunulmaktadır. Huawei Sound X akıllı hoparlör özellikleri bakımından aktif eşleştirme ile ön planda bulunmaktadır. Ayrıca Hi-Res sertifikası ve Huawei Share teknolojilerini de kendini ön plana çıkarmayı başarmış bulunmaktadır.

Huawei Sound X Akıllı Hoparlörün Özellikleri Nelerdir?

Huawei Sound X Akıllı Hoparlörün Özellikleri Nelerdir? Tasarımcılar tarafından oldukça donanıma sahip olan Huawei Sound X akıllı hoparlörün genel özelliklerini hep birlikte inceleyelim. Huawei Sound X akıllı hoparlör, Apple’ın HomePod’na olan benzerliği dikkatlerden kaçmamaktadır. Apple’ın HomePod’na benzerliği olan Huawei Sound X akıllı hoparlör, benzer bir tasarıma sahip olmanın yanında hoparlörde altı adet tweeted ve 360 dereceye kadar ses üretebilme özelliğine sahip Subwoofer bulunmaktadır.

Huawei Sound X akıllı hoparlör, kristal kalitede ses hizmeti vermektedir. Huawei Sound X akıllı hoparlör alt frekans olan baslarda 40 Hz’e kadar inebilmektedir. Huawei, Devialet’e ait olan simetrik çift subwoofer kullanarak titreşim işleminin tamamen ortadan kaldırmaktadır. Belirtilen hacmin içerisindeki distorsiyonu baskılayarak, Huawei Sound X akıllı hoparlör yaklaşık olarak 144 watt yüksekliğine kadar net ses sunmaktadır. Huawei Sound X akıllı hoparlörde SPL 93dB’ye kadar net, nüanslı ses sağlayan Devialet’in Push-Push Akustik tasarımı kullanılmıştır.

blank

Huawei Sound X akıllı hoparlör, diğer hoparlör arasında sesin bir dokunuşla hoparlörde anında müzik çalınabilmektedir. Hoparlör üzerinde ses çıkışını kontrol etmek için dokunmatik olarak tasarlanan düğmeler ve renkli halkalar bulunmaktadır. Huawei Sound X fiyatı ile ilgili kesin bir rakam belirtilmiş bulunulmamaktadır. Türkiye genelinde satışı ile ilgili olarak genel bir bilgi henüz bildirimi belirtilmemiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.