Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


23.09.2020
1.200
Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P9 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi, Huawei P9 telefon modelinde, diğer akıllı telefonlarda da bulunan ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde hiç bir uygulama indirmeden ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma özelliği sayesinde, telefonun ekranında açacağınız her hangi bir görüntüyü fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. Böylece kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini bir çok amaç için kullanabilirsiniz.

Huawei P9’da ekran görüntüsü alma özelliğini kullanabilmek için aşağıda belirttiğimiz basit tuşlama işlemini gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Huawei P9’da Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İlk olarak  kayıt etmek istediğiniz ekranı açın. Daha sonra ses kısma tuşu ile birlikte kilit tuşuna aynı anda basın ve yaklaşık olarak 2 saniye kadar basılı tutun. Tuşlamayı doğru yaptığınız taktirde telefonun bildirim panelinde bir bildirim gelecektir.

Gelecek olan bu bildirim işlemin başarılı olduğu ve ilgili ekranın görüntüsünün kayıt edildiğini ifade etmektedir. Bu aşamada ekran görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmektedir. Huawei P9 cihazınız ile birlikte aldığınız ekran görüntüsünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dilerseniz üzerinde değişiklikler de yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.