Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi


16.05.2020
733
Huawei P Smart 2019 Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P Smart Ekran Görüntüsü alma işlemi bu telefona sahip kullanıcıların merak ettiği faktörlerden bir tanesidir. Farklı kişilikler, farklı hayatlar her zaman tercihlerimizin de ister istemez farlı olanlardan yana kullanmamız demektir. Her insanın kendine has tercihleri bulunmaktadır. Bu tercihler kendimize cep telefonu alırken de kendini gösterir. Bu yazımızda Huawei P Smart kullanıcılarının dar zamanda hayatını kurtaracak olan ekran görüntüsünü alma işlemini anlatacağız.

Huawei bir telefon markası olarak son yıllarda oldukça tanınmış telefonlar statüsünde kendine iyi bir yer edinmiştir. En çok satan telefonlar arasında kendine yer edinmeyi başarmış durumdadır. Huwaei P Smart telefonlarının ekran görüntüsü almak için uygulayabileceğiniz adımları sizler için yazımızda toparlamış bulunmaktayız.

Huawei P Smart 2019 ile üç farklı yöntemle ekran görüntüsü alabilirsiniz. Fiziksel tuşları kullanarak, hızlı menüyü kullanarak ve üç parmağınızı yukarıdan aşağıya doğru kaydırarak ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Huawei P Smart 2019 Tuşlar Yardımı İle Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart 2019’la ekran görüntüsünü tuşlar yardımı ile almak için Ses Kısma + Güç Düğmesine aynı anda 2 saniye kadar basmanız yeterlidir. Bu klasik ekran görüntüsü alma yöntemi en sık kullanılan yöntemdir.

Huawei P Smart 2019 Dokunmatik Özelliği İle Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart 2019 model telefonun bir diğer ekran görüntüsü alma şeklide dokunmatik özelliğini kullanarak gerçekleştirmektir. Bu işlemi de birkaç adım izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonunuzun Ayarlar menüsüne giriş yapın

Hareketle Kontrol’e dokunun

Akıllı Ekran Görüntüsü’ne dokunun

Akıllı Ekran Görüntüsü’nü aktif hale getirin

Artık parmağınızı kıvırarak, parmağınız ile iki defa tıklatın.

Ekran yanıp sönmeye başladığında, ekran görüntüsü galerinize başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.

Huawei P Smart 2019 Bildirim Çubuğu ile Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P Smart 2019 model telefonunuzun ekran görüntüsü almak için uygulanan bir diğer yöntemi de Bildirim Çubuğunu kullanarak işlemi gerçekleştirmektir.

Telefonunuzun ekranının üst kısmından bildirim çubuğunu göstermek için parmağınız yardımı ile yukarıdan aşağı doğru çekiniz.

Bildirim çubuğu karşınıza çıktığında ekran görüntüsü alma seçeneğine dokunun

Ekran yanıp sönmeye başlayacaktır, almak istediğiniz görüntü galerinize başarılı bir şekilde kaydedilmiş durumdadır.

Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

Huawei P30 Lite Ekran Görüntüsü Alma İşlemi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.