Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Huawei Mate 30 ve Huawei Mate 30 Pro Çıktı!


21.09.2019
455
Huawei Mate 30 ve Huawei Mate 30 Pro Çıktı!

Huawei Mate 30 ve Huawei Mate 30 Pro Çıktı! Teknolojiyi yakalamak neredeyse imkansız. Hayatımıza gireli henüz birkaç yıl olmasına rağmen, kalitesi ve teknolojisi ile kendini en üst seviyelere çoktan taşımış durumdadır Huawei! Çıktığı günden, bugüne kaliteden ödün vermeyen tasarımları hep en çok satanlar arasında yer aldı. Bundan sonra da hep en çok satanlar arasında kalacak gibi gözükmektedir.

Huawei Mate 30 ve Huawei Mate 30 Pro yeni çıkan modellerini, düzenlediği bir etkinlikte dünyaya tanıtımını gerçekleştirdi. Çinli akıllı telefon üreticisi yeni model telefonlarını Berlin’de düzenlediği lansmanda tanıttı. Lansman tanıtımında bir detay gözlerden kaçmadı, Huawei Mate serisinin başlangıc tasarım anlayışı Mate 30’da da devam ederken. Mate 30 kıvrımları olmayan bir ekranla ön plana çıkmaktadır. Ekran boyutunun büyüklüğü 6,5 inç olarak tasarlanmış ve yeni model cihazlardan daha göze çarpan nitelik kazanmıştır. Huawei tasarladığı büyük ekran model cihazları ile ekran büyüklüğü ile Samsung Note serisine, kullanabilirlik açısından da ıPhone’a benzerliği gözlerden kaçmamıştır.

Huawei Mate 30 Serisinde Google Yok

Huawei Mate 30 Serisinde Google Yok, Google detayı teknoloji meraklılarını şaşırttı. Android 10 işletim sistemi yüklü olarak gelmiş olsa da Googel Play Store içerisinde bulunmamaktadır. Huawei’nin kendi mağazası olan AppGallery mağazasından uygulama indirebileceksiniz. Birçok sosyal siteyi bu telefonda kullanmak mümkün olsa da Google ait olan hiçbir uygulama telefona yüklenmesi mümkün olmamaktadır. Huawei Mate 30 ve Huawei Mate 30 Pro fiyatları, lansman tanıtımında yapılan açıklamaya göre aşağıdaki gibi olmaktadır.

Huawei Mate 30’un Fiyatı – 799 Euro
Huawei Mate 30 Pro’nun Fiyatı – 1.099 Euro
Huawei Mate 30 Pro 5 G’nin Fiyatı – 1.199 Euro
Huawei Mate 30 RC Porsche Desing’in Fiyatı – 2.095 Euro

Huawei Yeni FreeBuds 3 Kulaklık Tanıttı!

Instagram’da TBT Nedir? Neden Kullanılır?

WhatsApp’ın Bilmediğiniz Özellikleri Nelerdir?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.