Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Honor Magic Watch 2 Saatlerine Güncelleme Geldi!


21.04.2020
506
Honor Magic Watch 2 Saatlerine Güncelleme Geldi!

Honor Magic Watch 2 Saatlerine Güncelleme Geldi! Honor Magic Whach saatleri için son derece önem teşkil eden güncelleme gelmiş bulunmaktadır. Honor Magic Whatch 2 için sunulan güncelleme işlemi, hayat felsefesi aktif halde sürdüren, hayat içerisinde spor bulunduran özellikle kadılara yönelik olan periyot takiplerini de içine almaktadır. SPO2 kanın oksijen yoğunluğunu ifade etmekte olan, spor yaparken doku ve hücrelere gitmekte olan oksijen miktarını belirtmektedir. Honor Magic Whatch 2 ile spor yaparken kanımızdaki oksijen seviyesini takip edebiliriz. Vücudumuzun yaptığımız spora ne kadar oranla ayak uydurduğumuzun tamamını gözlemleyebilmekteyiz.

Kan içerisinde oksijen oranı ne kadar yüksek olursa, metabolizma çalışma şeklimiz de o kadar sağlıklı olmaktadır. % 90 ve % 100 arası bir doygunluk seviyesi, normal seviye olarak kabul edilmektedir. Fakat % 89 ve altındaki doygunluk oranları ise yorgunluk, nefes darlığı, baş dönmesi, çarpıntı ve zayıf hafıza gibi sorunlar baş gösterebilmektedir. SPO2 oranınızın bu seviyelere inmesi halinde yaptığınız etkinliği hemen durdurarak be sorunlara teşkil eden durumu araştırmak için en yakın sağlık kuruluşuna başvuruda bulunmanızı sağlamaktadır.

Kadınlar İçin Periyot Takibi Özelliği Bulunmaktadır!

Kadınlar İçin Periyot Takibi Özelliği Bulunmaktadır! Honor Magic Watch 2, 42mm’den daha küçük boyutlara sahip olması yönünden kadın kullanıcıların dikkatini daha çok çekmiş bulunmaktadır. Honor Magic Whatch 2, cihaz içerisinde uygulanan yeni güncelleme işlemi ile kadınlar için geliştirilmiş olan periyot takip işlemi özelliği oldukça dikkat çekmiş bulunuyor. HUAWEİ Sağlık uygulaması üzerinden aktif hale getirilebilen bu özellikler tüm Honor Magic Whatch 2 sahipleri ulaşım sağlayabiliyor. HONOR Magic Whatch 2 cihaz periyot döngüsü takip, periyot belirtileri, periyot tahminleri, menstürel döngü verileri ve ortalama doğurganlık günlerini kadılar için önem arz eden bu bilgilere rahatlıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Her iki özelliğin de sunulduğu, 1.0.6.32 yazılım güncellemesi için akıllı telefonlarınızda yer almakta olan HUAWEİ Sağlık uygulaması üzerinden eşleştirme sağlayabilirsiniz. Eşleştirme sağladığınız HONOR Magic Whatch 2 cihazın menüsünde yer almakta olan, Donanım yazılım güncellemesi bölümünden erişim sağlamanı mümkün olmaktadır. 

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.